Поява портативної кишенькової консолі Analogue відкладається до травня 2021 року

Попередні замовлення відкриваються 3 серпня.

Минуло дев’ять місяців з тих пір, як Analogue анонсувала Pocket, портативну консоль за $199. Компанія планувала запустити її в продаж цього року, однак випуск був перенесений через «невдалий глобальний стан справ і проблеми з ланцюжком постачань». Придбати пристрій можна буде в травні 2021 року.

Pocket, як і всі консолі Analogue, побудована на базі чіпа програмованої користувачем вентильної матриці (FPGA). Зазвичай ретро-консолі запускають ігри через програмну емуляцію, Analogue ж програмує ядро ​​FPGA для імітації оригінальної схеми консолі.

Analogue Pocket зможе відтворювати всі ігри, які вийшли на Game Boy, Game Boy Color і Game Boy Advance в роздільній здатності 1600×1400 пікселів — це в 10 разів більше можливостей оригінального екрану Game Boy. Analogue запевняє, що консоль зможе масштабувати старі ігри на новому екрані так, щоб вони виглядали чіткіше. Дисплей також підтримує змінну частоту оновлення, що має мінімізувати розриви зображення та інші графічні артефакти.

Analogue Pocket також запропонує режим оригінального дисплея — імітацію екрана Game Boy, Game Boy Color і Game Boy Advance. Крім того, компанія планує випустити адаптери для картриджів Game Gear, Neo Geo Pocket Color і Atari Lynx.

Що стосується специфікацій, то пристрій отримає акумулятор ємністю 4300 мАг, що забезпечить «6-10 годин» роботи, скло Gorilla Glass, яке в три рази товще ніж те, що використовується в смартфонах і порт USB-C. Також консоль поставляється з програмним забезпеченням для створення музики Nanoloop, що може перетворити її в популярний інструмент серед діджеїв.

Придбати Analogue Pocket за попереднім замовленням можна за $200. Окрема док-станція для підключення до ТВ обійдеться в $100.

Джерело engadget
Не пропустіть