Потужний флагман Motorola Edge 50 Ultra засвітився в Geekbench напередодні анонсу

Motorola представила Edge 50 Pro на початку цього місяця, але він не буде єдиним представником сімейства Edge 50 надовго. Ми вже бачили витоки Edge 50 Ultra та Edge 50 Fusion, а Motorola анонсувала захід на 16 квітня, на якому обіцяє представити все сімейство Edge. Отже, 16 квітня – це, швидше за все, дата офіційної презентації Edge 50 Ultra.

Зараз, коли ми наближаємося до цієї дати, хтось, хто володіє прототипом Edge 50 Ultra, вирішив протестувати його в Geekbench 6, і, як завжди, це означає, що неанонсований телефон тепер присутній в онлайн-базі даних бенчмарку. До речі, він набрав 1 947 балів в одноядерному тесті та 5 149 балів в багатоядерному.

Edge 50 Ultra, який брав участь у тестуванні, працював на нещодавно представленій SoC Snapdragon 8s Gen 3 від Qualcomm у парі з 12 ГБ оперативної пам’яті. Він працював під управлінням Android 14, як і серійні моделі, з першого дня.

Згідно з минулим витоком, Edge 50 Ultra повинен мати 50-мегапіксельну основну задню камеру, надширококутну та перископну телефотокамеру з 3-кратним оптичним зумом.

Джерело GSMArena

Не пропустіть