Porsche Panamera нового покоління: розкрито характеристики спортивного бізнес-седана

Представлено новий Porsche Panamera – символ розкоші та потужності, який продовжує вражати, поєднуючи спортивний стиль з передовими технологіями.

Зовнішні зміни виявляються легким оновленням: вдосконалені фари, стильні ліхтарі, і трохи модифіковані бампери. Проте, справжні перетворення відбулися всередині.

Porsche Panamera Turbo E-Hybrid зараз оснащений бензиновим 4-літровим V8 та покращеним електромотором, що розганяється до 140 кВт або 190 “коней”. Акумулятор збільшено, а запас ходу в електричному режимі становить близько 90 км. Загальна потужність цієї модифікації досягає 680 кінських сил, прискорюючись від 0 до 100 км/год за 3,2 секунди, з максимальною швидкістю 315 км/год.

Найбільше вражає активна підвіска Active Ride від Porsche Panamera Turbo E-Hybrid, яка інтелектуально налаштовує амортизатори та стабілізатори поперечної стійкості.

Якщо такі технічні деталі здаються вам складними, новий Porsche Panamera також пропонує версії з традиційною пневматичною підвіскою та бензиновим 2,9-літровим турбодвигуном V6 на 353 к.с. Ці модифікації пропонують прискорення від 0 до 100 км/год за 4,8-5,2 секунди та досягають максимальної швидкості 272 км/год.

Стильний і сучасний салон, обладнаний пласкою панеллю приладів та інноваційною центральною консоллю, завершує шедевр від Porsche.

Продажі нового Porsche Panamera розпочнуться невдовзі. Вартість стартової версії – від 108 тис. євро, версії Panamera 4 – від 112 тис. євро, топової модифікації Turbo E-Hybrid – від 192,5 тис. євро. Вже скоро буде оголошено додаткові варіанти та версії.


Не пропустіть