Pornhub назвав найпопулярніші образи на Хелловін, які залучають відвідувачів сайту

Від медсестри і черниці до Харлі Квінн і Джокера.

Pornhub в офіційному блозі опублікував рейтинг наймодніших костюмів і образів на Хелловін в 2019 році. Список складений на основі пошукових запитів відвідувачів сайту за останні кілька місяців.

Першу сходинку в загальному рейтингу зайняла Харлі Квінн, слідом за якою з невеликим відставанням розмістився Джокер. Популярність останнього явно обумовлена успішністю недавнього фільму з Хоакіном Феніксом. Замикає трійку лідерів образ учителя.

Далі за популярністю йдуть: покоївка, Сукуб, кролик, кішка, принцеса, медсестра, монстр, поліцейський, вампір, Чудо-жінка, принцеса Жасмин, Гаррі Поттер, Людина-павук, Бетмен, Аладдін, привид, зомбі, диявол, черниця, Капітан Марвел, клоун і інші.

Також представники Pornhub дали поради, який костюм краще надягти на Хелловін, якщо ви хочете привернути протилежну стать. Чоловікам варто придивитися до образу ковбоя, Майкла Майерса, Гаррі Поттера, Людини-павука і Джокера. Цих персонажів дівчата шукають найчастіше.

Самим же дівчатам, які бажають привернути увагу чоловіків, варто вибрати образ Джин Грей, Ельвіри («Ельвіра – володарка темряви»), Капітана Марвел, дияволиці, кішки або принцеси Жасмин.

Джерело Pornhub

Не пропустіть