Популярність нового Nothing Phone (2a) зашкалює: за перші 60 хвилин було продано 60 000 пристроїв

На початку цього місяця компанія Nothing анонсувала телефон середнього класу Phone (2a), і сьогодні він нарешті надійшов у продаж. Продажі виявилися доволі успішними: компанія повідомила, що за першу годину після початку продажів було замовлено понад 60 000 пристроїв.

Nothing також випускає Nothing OS 2.5.3 для Phone (2a) як перше оновлення з коробки. Воно включає підтримку Ultra XDR в камері, підвищує продуктивність програми камери в цілому, а також приносить “численні покращення в HDR, насиченості кольорів і чіткості фронтальної камери”.

Продуктивність фонових додатків стала кращою, як і робота з сенсорним екраном, а також ви можете очікувати “загальне вдосконалення користувацького інтерфейсу та анімації”, разом з налаштуванням тактильного рівня. Також з’явилися три нові віджети – “Камера”, “Батарея” і “Диктофон”.

Останній – “Диктофон” – дозволяє записувати телефонні розмови так, щоб співрозмовник не знав, що ви робите, і це може виявитися суперечливим, оскільки в деяких країнах ця функція може бути незаконною. Тому, якщо ви хочете її використовувати, дійте з обережністю – можливо, перевірте, чи дозволено вам це робити там, де ви живете.

Наприклад, у США 11 штатів вимагають двосторонньої згоди на запис телефонних розмов – це означає, що ви повинні повідомити співрозмовника про те, що ведете запис, і не робити цього, якщо він не згоден. У Європі такі країни, як Франція, Німеччина та Іспанія, також мають правило двосторонньої згоди.

Джерело Android Police

Не пропустіть