Polestar, конкурент Tesla, випускає свій перший телефон з ШІ для ідеальної синхронізації з електромобілем

Компанія Polestar, один з конкурентів Tesla на ринку електромобілів, щойно представила свій перший телефон. Про те, що Polestar випустить телефон 23 квітня, було відомо раніше. Також повідомлялося, що він буде клоном Meizu 21 Pro до його випуску. Насправді Polestar Phone та Meizu 21 Pro мають однакові специфікації. Давайте розглянемо цей телефон з ШІ, який безперебійно працює з електромобілем Polestar.

Телефон Polestar Phone оснащений чипсетом Snapdragon 8 Gen 3, підтримує провідну зарядку 80 Вт та бездротову 50 Вт, а також має потрійну камеру, яка включає основну камеру 50 МП (1/1.3″), телефото камеру 10 МП та ультраширококутну камеру 13 МП. Ми не можемо сказати, що апаратне забезпечення камери телефону дуже потужне. Однак ми не очікуємо, що телефон, представлений виробником електромобілів, матиме висококласні специфікації.

Можна сказати, що відмінною рисою Polestar Phone від Meizu 21 Pro є користувацький інтерфейс. Телефон працює на операційній системі Polestar Phone OS, яку можна вважати тематичною версією Flyme OS. Інтерфейс користувача телефону має схожі дизайнерські елементи, які знайдені в дизайні інтерфейсу користувача електромобіля Polestar.

Телефон Polestar Phone має деякі функції ШІ, включаючи пошук зображень за допомогою ШІ, генерацію зображень та узагальнення тексту, з якими ми знайомі на деяких смартфонах. Крім цих функцій, він має Polestar Link для керування електромобілями Polestar, що дозволяє користувачам стежити за станом свого електромобіля. Polestar Link є дуже корисним інструментом у Китаї, оскільки там недоступні Apple CarPlay та Android Auto. Polestar Link прагне забезпечити безшовний досвід китайським користувачам.

Телефон був запущений у Китаї, і поки не відомо, чи буде він доступний у всьому світі, варіант з 16 ГБ + 1 ТБ коштує 7 388 юанів у Китаї, що становить 1 020 доларів США.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть