Показали дизайн Nokia 7.2

Восени HMD Global оновить асортимент своїх товарів, представивши нові моделі смартфонів: Nokia 6.2 і Nokia 7.2. Даний реліз буде примітний тим, що компанія вперше візьме участь у виставці IFA 2019, де і представить новинки, а ще вони запропонують кілька датчиків на тильній стороні.

Відмінності між двома дебютантами будуть і торкнуться вони навіть того, як оформлять модуль основної камери на задній панелі. Якщо Nokia 6.2 запропонує типове вертикальне розташування датчиків на тильній стороні, то Nokia 7.2 володіє круглим майданчиком для трьох датчиків зображення зі світлодіодним спалахом на кшталт пристроїв Moto.

Фасад новинки — типовий для наших днів. Невеликий, схожий на краплю виріз під фронтальну камеру і майже напевно підборіддя не здивує своєю мініатюрністю. Дактилоскопічний датчик не стали на догоду моді інтегровувати в дисплей, а відправили на тильну сторону.

За попередньою інформацією, Nokia 7.2 повинен отримати процесор Snapdragon 660, 6 Гб оперативної пам’яті і в якості головного датчика в основній камері виступить 48-мегапіксельний сенсор. Живити апарат повинна батарейка ємністю 3500 мА.

Презентація Nokia 7.2 повинна пройти 5 вересня в Берліні на виставці споживчої електроніки IFA 2019.


Не пропустіть