Огляд Realme Watch S Pro: огляд про-версії доступного стильного смарт годинника

Компанія Realme минулого листопада презентувала свої смарт-годинники Watch S та Realme Watch S Pro. Нам вже вдалося раніше ознайомитися з Realme Watch S, а зараз нам на огляд потрапила його Pro-версія. Слід врахувати, що модель коштує вдвічі більше, ніж вищезгаданий Realme Watch S, тому виглядає набагато цікавіше.

Характеристики

  • Дисплей: круглий, AMOLED, 2.5D Gorilla Glass, IP, 1.39”, 454 х 454
  • Акумулятор: 420 мАг
    Габарити: 257.6 х 46 х 11.1 міліметра (разом з ремінцем), 63.5 грамів (з ремінцем)
  • Стандарти підключення: Bluetooth 5.0
  • Датчики: акселерометр, гіроскоп, роторний вібромотор
  • Підтримка: смартфони на базі Android 5.0+/iOS 9.0+
  • Спортивні режими: біг, плавання, йога, силові тренування, воркаут та багато інших
  • Офіційна ціна в Україні: 3799 гривень (на момент написання огляду)

Дизайн

Realme Watch S Pro в плані дизайну нагадує Realme Watch S, і згідно слів представників Realme, вони при створенні надихалися годинниками для дайвінгу. Корпус Realme Watch S Pro виконаний з полірованої сталі, що надає преміальний вигляд та створює приємні відчуття при використанні.

Realme Watch S Pro та Realme Watch S

На правій грані годинника є дві фізичні клавіші – одна з них використовується для ввімкнення та вимкнення , а інша – для швидкого доступу до спортивних режимів та повернення до головного дисплея. На жаль, на даний момент немає можливості для кастомізації цих кнопок, але є надія, що компанія Realme додасть її з оновленнями.

Приємно втішило, що ремінці у Realme Watch S Pro легкі та комфортні при тривалому використанні. Вони доступні у синьому, зеленому та оранжевому кольорах (якщо мова про силіконовий варіант), та у синьому, зеленому та коричневому (веганська шкіра). Сталевий ремінець доступний лише у чорному кольорі. Ширина складає 22 міліметри, регульована довжина – 152-233 міліметри. Загалом ремінці приємно здивували якістю, і вони явно є перевагою Realme Watch S Pro.

Дисплей

Realme Watch S Pro оснащений 1.39-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 454 х 454 пікселі та захищений 2.5D-склом Corning Gorilla Glass. Пікова яскравість дисплея складає 450 ніт, є 5 рівнів яскравості, тому як при яскравому сонці, так і у при недостатньому рівні освітленості можна підібрати адекватну яскравість. Є й сенсор автоматичного регулювання яскравості, який працює швидко та коректно.

Завдяки використанню AMOLED-матриці у Realme Watch S Pro є підтримка режиму Always-On Display, який доступний як з аналоговими, так і з цифровими циферблатами та достатньо зручний у використанні, адже дозволяє швидко глянути на годинник та побачити час, як на аналогових рішеннях. Крім цього, годинник сам визначає, коли він не на вашій руці, та вимикає режим AOD заради економії енергії.

Realme Watch S Pro має підтримку більше сотні циферблатів. З коробки годинник поставляється з 8 попередньо встановленими циферблатами, але через мобільний додаток на даний момент можна завантажити ще 99. Крім цього, є можливість власноручно створювати циферблати через цей самий додаток.

Програмне забезпечення

Realme Watch S Pro керується через мобільний додаток Realme Link, який дозволяє налаштувати годинник, оновити його та синхронізувати дані. Нещодавно була презентована також iOS-версія додатку, якої довго не було, і тепер користувачі Realme Watch S Pro можуть повноцінно користуватися ним, використовуючи iPhone та iPad.

Realme Link має достатньо простий та приємний інтерфейс. Підключення до годинника відбувається швидко та без жодних труднощів.

На Realme Watch S Pro встановлений достатньо приємний та зрозумілий пропрієтарний інтерфейс Realme, який буде знайомий тим, хто використовував Realme Watch та Realme Watch S. Нижній свайп відкриває сповіщення, а верхній – сітку додатків. З правого боку відкривається режим збереження енергії, ліхтарик, регулювання гучності, DND та інші швидкі налаштування і статусна інформація, а з лівого – прогноз погоди, пройдені кроки, спалені калорії, плеєр та тривалість останнього сну.

Продуктивність та сенсори

За роботу Realme Watch S Pro відповідальний процесор ARM Cortex-M4, який забезпечує плавну роботу. У годинника є підтримка моніторингу серцебиття, датчик SpO2 для вимірювання насичення крові киснем, а також автоматичний підрахунок кроків. Крім цього, слід звернути увагу на можливість управління музикою та камерою.

Для вимірювання та відстеження пульсу у Realme Watch S Pro є PPG-сенсор, який автоматично вимірює пульс з інтервалом у 5, 10, 20 та 30 хвилин, але є можливість виміряти пульс вручну, що займає 10 секунд. Також є можливість швидко побачити найвищий та найнижчий показники протягом останньої доби. Рівень SpO2 вимірюється за 25-30 секунд, але у критичних ситуаціях краще використовувати професійні медичні пристрої.

Що приємно втішило, у Realme Watch S Pro достатньо точний трекінг сну, і, як і у випадку з серцебиттям, детальні дані можна знайти у мобільному додатку. Крім стандартного легкого та глибокого сну, Realme Watch S Pro також записує обідній сон, якщо він протривав понад 90 хвилин.

Трекінг спорту

Realme Watch S Pro підтримує 15 різних спортивних режимів, у тому числі баскетбол, йогу та плавання. Причому показники при плаванні можна відстежувати у реальному часі, у тому числі калорії, дистанцію, середній темп та SWOLF. Загалом кількість спортивних режимів менша, ніж у конкурентів, але їх можуть додати з часом.

Для відстеження бігу та інших активностей Realme Watch S Pro використовує геолокаційний трекінг, причому точність досить непогана. На смартфоні за допомогою додатку Realme Link згодом можна переглянути мапу з маршрутом. На місці і всі традиційні показники, як трекінг кроків, який, хоч і трохи помиляється, але загалом показує наближені до реальних показники.

Автономність

Realme Watch S Pro оснащений акумулятором об’ємом 420 мАг, який пропонує користувачам автономність на рівні 14 днів. Така автономність заявлена при 24 годинах автономності, підтримці “Raise to Wake” 80 разів на день, синхронізації даних 5 разів на день, 20 сповіщеннях про дзвінки на день, 100 сповіщень на день та двох будильниках на день. У нас, при більш активному використанні, автономність склала близько 10 днів.

Для зарядки у комплекті поставляється пропрієтарний зарядний пристрій, повна зарядка від нуля до ста відсотків у нас зайняла 1.5 години. Загалом автономність явно можна віднести до плюсів Realme Watch S Pro.

Висновки

Realme провела досить непогану роботу над недоліками, і її годинники стають все більш привабливими, особливо в плані синхронізації зі смартфоном через додаток Realme Link. Дизайн, відчуття та дисплей – все на високому рівні, і це приємно. Робота в операційній системі завдяки процесору ARM Cortex-M4 достатньо плавна і приємна.

Єдине, що потребує покращення – це кількість спортивних режимів та робота сповіщень, але це все можна виправити оновленнями програмного забезпечення, що, як показує практика, Realme охоче робить. Загалом ці плюси незначні та не повинні бути перешкодою при покупці Realme Watch S Pro, тому ми можемо сміливо рекомендувати їх, як варіант для покупки.