Огляд нового смарт-годинника Realme Watch S: доступний, стильний, автономний

Годинник для огляду надано компанією realme

Компанія Realme вже не перший рік присутня на українському ринку і зарекомендувала себе, у першу чергу, як хороший виробник доступних смартфонів, але у неї є цікаві продукти і у інших сегментах – наприклад, смарт-годинники. Нам на огляд потрапила доступна модель Realme Watch S, яку можна назвати досить цікавою, принаймні на перший погляд, тому варто розібратися, чи справді це так і чи варто розглядати цей смарт-годинник як варіант для покупки.

Характеристики

  • Дисплей: круглий, плоский, IPS, 1.3”, 360 х 360
  • Акумулятор: 390 мАг,
  • Габарити: 259 х 47 х 12 міліметра (разом з ремінцем), 48 грамів
  • Стандарти підключення: Bluetooth 5.0, A2DP, Bluetooth LE
  • Датчики: акселерометр, пульсоксиметр
  • Підтримка: смартфони на базі Android 5.0+/iOS 10.0+
  • Офіційна ціна в Україні: 1999 гривень (на момент написання огляду)

Огляд смарт-годинника Realme Watch S (фото itsider.com.ua)

Дисплей

Екран у Realme Watch S справді непоганий, хоча слід розуміти, що це відносно ціни. Тут встановлена IPS-матриця з хорошою яскравістю, яка не викликає проблем з читанням при попаданні прямих сонячних променів.

Досить приємним можна назвати олеофобне покриття, завдяки якому дисплей годинника можна досить швидко відтерти від відбитків пальців. Сенсор спрацьовує адекватно, щоправда, слід все-таки звернути увагу на те, що рамки дисплея досить великі. Компанія вирішила обіграти це, нанісши відмітки безеля на рамку, що надає годиннику більш преміального вигляду, щоправда, це виключно декоративний елемент.

Огляд смарт-годинника Realme Watch S (фото itsider.com.ua)

Дизайн

Як для своєї ціни, смарт-годинник виглядає справді непогано – це строга, досить мінімалістична модель, яка при правильному підборі циферблата підходить для будь-якої ситуації. На боковій грані є дві металеві кнопки, які відповідальні за різні функції смарт-годинника. На задній панелі розташовані всі сенсори та контакти для зарядки, і виглядає це досить добре.

Огляд смарт-годинника Realme Watch S (фото itsider.com.ua)

Дещо розчаровує комплектний ремінець, щоправда, це зовсім не причина відмовлятися від покупки Realme Watch S, адже можна легко знайти дуже багато ремінців на будь-який смак від сторонніх виробників. З Realme Watch S можна спокійно використовувати шкіряний ремінець, щоб підкреслити діловий стиль, або міланську петлю та інші рішення для більш сучасного стилю.

Автономність

Realme Watch S може продемонструвати справді непогані результати в плані автономності – модель пропрацювала 12 днів в активному режимі використання зі всіма включеними функціями (це дозволяє якнайшвидше виявити реальні показники автономності, при цьому протестувавши функціонал годинника, але в реальних сценаріях використання автономність часто може бути вищою). Повна зарядка від нуля до ста відсотків зайняла близько двох годин.

У цій моделі використовується така сама зарядна станція круглої форми, як і у багатьох схожих рішень – на ній є лише магнітні контакти та логотип компанії. На жаль, зарядного блока у комплекті немає, але годинник можна зарядити як від USB-розетки та зарядного блока для смартфона чи іншого девайса, так і банально від USB-роз’єма ноутбука. Враховуючи, що заряджати девайс доведеться нечасто, це не можна назвати проблемою.

Програмне забезпечення

У смарт-годинниках у наш час дуже важливим параметром є програмне забезпечення, причому як на самому годиннику, так і на підключеному смартфоні. На підключеному смартфоні використовується додаток Realme Link, який загалом є непоганим та достатньо функціональним, але іноді можна натрапити на баги. Є досить непогані можливості для кастомізації, а також багато фішок для занять спортом та здоров’ям. Важливо також згадати про те, що додаток Realme Link вже доступний для iOS, тому смарт-годинник можна використовувати зі смартфонами Apple.

Огляд смарт-годинника Realme Watch S (фото itsider.com.ua)

Що втішило, модель не має проблем зі сповіщеннями, що є у багатьох смарт-годинниках цього цінового сегменту. Сповіщення приходять в адекватному вигляді, але відповідати на них, на жаль, не можна. Також слід звернути увагу на підтримку керування музикою, камерою, а також на можливість пошуку телефона та відображення погоди. Секундомір та будильник (як і у інших смарт-годинниках цього цінового сегменту, працює завдяки вібрації), зрозуміло, також є.

За свайпом вправо можна відкрити швидкі команди (серед яких можна включити режим DND, енергозбереження та відрегулювати рівень яскравості). За свайпом вліво можна відкрити віджети, а вниз – сповіщення зі смартфона. Щоправда, операційною системою смарт-годинника підтримуються іконки далеко не всіх додатків, але всі популярні сервіси та додатки тут є.

Спортивні фішки

На жаль, смарт-годинник не можна використовувати для плавання через непристосованість для басейнів. Дуже важливою фішкою стала можливість вимірювання рівня насичення крові киснем. Щоправда, годинник лише приблизно вимірює кількість пройдених кроків, що загалом притаманно бюджетним смарт-годинникам. Моніторинг сну також не особливо точний.

У Realme Watch S є 16 режимів тренувань. Серед популярних видів є ходьба, біг, їзда на велосипеді, пінг-понг, футбол, баскетбол та йога. Тренування можна запустити, використовуючи смарт-годинник або підключений смартфон, через мобільний додаток. Щоправда, при другому варіанті будуть доступні лише ходьба, біг та їзда на велосипеді.

Висновки

Головними фішками смарт-годинника можна назвати низьку ціну, хорошу автономність, дизайн та пульсоксиметр. Також є фішки у вигляді хорошої кастомізації, автоматичного вимірювання пульсу, достатньо зручне управління та непоганий дисплей. У порівнянні з попередніми поколіннями втішила поява додатку Realme Link для операційної системи iOS.

Огляд смарт-годинника Realme Watch S (фото itsider.com.ua)

На жаль, у Realme Watch S є й недоліки, причому досить відчутні для деяких користувачів. Через відсутність захисту від потрапляння води, для всіх водних видів спорту смарт-годинник не підходить, а також у нього немає GPS-трекера та барометра, що хотілося б побачити у девайсі зі спортивним дизайном.

Якщо взяти всі плюси та мінуси, можна зробити висновок, що Realme Watch S, в цілому, можна назвати відмінним варіантом у своєму ціновому сегменті. Найкраще девайс підійде для любителів хорошого дизайну та автономності, яким неважливі ті фішки, які відсутні у цьому девайсі та є у деяких його конкурентів, які, щоправда, мають гірший дизайн.


Не пропустіть