Планшети Huawei виявилися популярнішими за iPad

Але найменш популярним з усієї трійки виявився Mi Pad від Xiaomi

На 2019 рік Huawei залишилася одним з небагатьох виробників, які продовжують випускати фірмові планшети, які не поступились під натиском Apple з її iPad – буквально в цьому році компанія випустила оновлену серію MediaPad M6. І, як стало відомо, часом подібна завзятість може принести помітні досягнення.

Найсвіжіший звіт аналітичного агентства IDC продемонстрував, що Huawei на даний момент є першою в рейтингу виробників планшетів на рідному для себе ринку Китаю. Але тут важливо розуміти, що даний ринок збуту є найбільшим в усьому світі. Підсумки третього кварталу показали, що китайський гігант зміг відвантажити понад 2,12 млн планшетів, збільшивши показники на 24,4% в порівнянні з минулим роком і досягнувши показника в 37,4% від всього ринку. Дане зростання дозволило Huawei очолити список виробників планшетів, залишивши Apple лише на другому місці з її 33,8% у iPad.

Що цікаво, третє місце в рейтингу дісталося Xiaomi, яка помітно відстає від перших двох компаній зі списку – їй належить лише 5,9% на ринку, що все ще досить дивно, з огляду на той факт, що Xiaomi дуже довгий час не займається розвитком своєї лінійки планшетів Mi Pad.

Джерело CNMO

Не пропустіть