Pixel вперше отримає подвійну камеру

Нові смартфони компанії дійсно отримають квадратну подвійну камеру. Такий же дизайн приписують і iPhone XI

У понеділок 10 червня стався масштабний витік про Google Pixel 4, яка розкрила деякі особливості нового дизайну майбутнього флагмана. Зображення оприлюднило індійське видання Pricebaba спільно з джерелом в особі Стіва Макфлая (Steve McFly), відомого під псевдонімом @OnLeaks.

12 червня, через всього пару днів компанія Google зробила неймовірне і підтвердила недавні чутки. Офіційний акаунт Made by Google опублікував тизерний рендер з хештегом # Pixel4 в соціальній мережі Twitter. Офіційний рендер від Google демонструє тільки задню панель Pixel 4. У нижній частині незмінно розташовується логотип Google, однак куди більш цікавою є верхня – там знаходиться виступаючий квадратний модуль з подвійною камерою, додатковим датчиком (за чутками, для спектрального аналізу об’єктів), світлодіодним спалахом і мікрофоном.

Примітно, що пошуковий гігант вперше обладнає Pixel двома камерами, адже конкуренти вже щосили оснащують свої Android-флагмани потрійними, чотирьма і п’ятьма камерами.

З інших змін можна помітити відсутність скляної вставки, характерною для смартфонів Pixel починаючи з першого покоління. Замість цього корпус Pixel 4 буде повністю скляним аналогічно останнім iPhone. Майданчики класичного сканера відбитків пальців ззаду не спостерігається, тому передбачається, що його помістять під екран або Google перейде на фірмову технологію розпізнавання осіб.

Також, відповідно до опублікованого рендера, клавіша живлення чорних Pixel 4 і Pixel 4 XL буде пофарбована в білий колір. Очікується, що презентація флагманів Pixel 4 відбудеться не раніше жовтня. З огляду на, що до анонса ще більше трьох місяців, рішення підтвердити дизайн зараз здається досить дивним. Проте, Google, схоже, не хоче повторювати торішню ситуацію, коли Pixel 3 і Pixel 3 XL буквально потрапили в руки блогерів задовго до початку продажу.


Не пропустіть