Підробити буде важче: Apple додала новий спосіб захисту для коробок з iPhone 15

Оскільки деякі продукти від Apple стають об’єктом підробок, компанія вирішила впровадити новий засіб перевірки автентичності в iPhone 15, який можна перевірити лише під ультрафіолетовим світлом.

Відеоролики демонструють, що на коробках iPhone 15 розміщені голограми та QR-коди, які можна роздивитися лише при використанні ультрафіолетового світла. Ці голограми стали корисним інструментом для клієнтів і навіть для самої Apple, щоб переконатися, що запакована коробка є оригінальною.

Як відомо, деякі продавці перепаковують вживану або відремонтовану техніку в підроблені коробки, які майже не відрізняються від оригінальних коробок Apple, а потім продають ці пристрої за ціною оригінальних.

Однак інтуїція підказує, що ті, хто займається створенням фальшивих коробок для iPhone, швидко освоять і цю технологію, як це відбулося з новими знімними смужками на коробках для iPhone та AirPods.

На цей час iPhone 15, iPhone 15 Pro, Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 і AirPods Pro з USB-C кейсом доступні для придбання по всьому світу.

Джерело Majin Bu

Не пропустіть