Підроблені аксесуари Xiaomi загальною вартістю понад $18 000 конфісковані на індійському ринку

Компанія радить купувати товари в офіційних дистриб’юторів і магазинах

Компанія Xiaomi разом із поліцією здійснила рейд на індійський ринок, де вони конфіскували підроблену продукцію вартістю 13 лакхов (~ 18 252 дол. США). Операція була проведена на Делійском ринку Гаффар після того, як китайський виробник подав скаргу в поліцію Делі.

«Співробітники поліції Центрального округу Кароль Баг разом із представниками компанії провели рейд, на якому вони вилучили понад 2000 підроблених продуктів Xiaomi у чотирьох власників магазинів, які були заарештовані за звинуваченням у продажі контрафактної продукції Xiaomi», — пише компанія.

Розслідування показало, що чотири заарештованих злочинця займалися контрафактом протягом багатьох років, а їх клієнти нічого не підозрювали.
Серед конфіскованих продуктів були: зарядні пристрої, USB-кабелі, блоки живлення, навушники, у тому числі популярні бездротові навушники Redmi AirDots.

Xiaomi радить клієнтам перевіряти оригінальність продуктів. На зарядних пристроях, наприклад, є код безпеки, який можна перевірити на веб-сайті Mi. Варто також звертати увагу на логотипи на продукті й упаковці, але все ж головне правило — купувати товари в офіційних дистриб’юторів і магазинах.

Джерело GizChina

Не пропустіть