Підписники YouTube Premium тепер можуть грати в аркадні ігри

Невдовзі після того, як YouTube оголосив про боротьбу з блокувальниками реклами, платформа поділилася планами щодо вдосконалення свого платного сервісу Premium, щоб заохотити людей почати платити за YouTube. Таким чином, ви не тільки пропускаєте рекламу, але й отримуєте доступ до деяких цікавих функцій.

Однією з таких функцій є Playables, і, як повідомляється, зараз вона доступна для платних користувачів. Playables – це окремий розділ у вашому додатку YouTube або на веб-сайті, який дозволяє вам грати в аркадні ігри. Деякі користувачі преміум-підписки отримують сповіщення від YouTube про те, що тепер вони можуть увімкнути Playables у налаштуваннях.

Увімкнувши вкладку Playables, ви можете почати грати в одну з 37 ігор, доступних прямо зараз, однією з яких є Angry Birds Showdown. Найкраще те, що вам не потрібно нічого завантажувати – всі ігри запускаються в браузері на робочому столі або в мобільному додатку YouTube.

Ми бачили подібний підхід у Netflix, але ще не знаємо, чи добре він себе зарекомендує. Насправді навіть YouTube не впевнений у цьому, тому заявляє, що сервіс буде доступний до 28 березня 2024 року і, ймовірно, вирішить, чи зберігати розділ Playables після цього.

Джерело GSMArena

Не пропустіть