Photoshop Camera – новий додаток для Android, який покращує фото за один клік

У Google Play його ще немає, але ви можете скористатися APK-файлом.

На Android почалося тестування Adobe Photoshop Camera (PhC). Це крутий додаток для зйомки, який не тільки автоматично коригує фото, але і дозволяє застосовувати різні фільтри на базі нейромереж.

Камера Photoshop працює з будь-якими зображеннями. Якщо це портрет або групове фото, то додаток розпізнає обличчя і застосує ретуш. У випадку з пейзажами та інтер’єрами – збільшить насиченість, висвітлюючи темні зони або підвищить деталізацію – без фанатизму, не переборщуючи (приклад нижче).

Скасувати такі поліпшення можна натисканням на чарівну паличку зверху. Там же справа доступні ручні налаштування різних параметрів: тіней, експозиції, контрастності, балансу білого і так далі.

Також Photoshop Camera пропонує великий набір вбудованих і завантажуюваних ефектів. Причому програма здатна розпізнавати сцени і рекомендувати фільтри, які підійдуть найкраще.

Одні ефекти можуть перетворити знімок в картину, інші – додати зоряне небо на фон, треті – об’єднати з іншим фото і так далі. На виході можна отримати як статичне зображення, так і відеофайл, де навколо вашого портрета рухатимуться різні об’єкти.

Як встановити Photoshop Camera на Android

Поки додатка немає у Google Play, однак завантажити його можна за допомогою APK-файлу, доступного на APKMirror. Буде потрібен смартфон на базі Android 9 Pie і аккаунт Adobe, Google або Facebook для авторизації.

Поки Photoshop Camera знаходиться у тестовому режимі, тому можлива некоректна робота ефектів і нагрів смартфона. У фоновому режимі настільки важкий для пристрою додаток тримати не рекомендується.


Не пропустіть