Перший смартфон з Snapdragon 855 Plus порвав всіх конкурентів

23 липня компанія ASUS представить ігровий смартфон ROG Phone 2. Цей пристрій стане найпершим, в який встановлена анонсована недавно платформа Qualcomm Snapdragon 855 Plus .

У багатоядерному тестуванні бенчмарком GeekBench 4.1 смартфон ROG Phone 2 обійшов всіх своїх конкурентів, які працюють на Android. Він поступається лише iPhone XS Max, однак порівнювати результати пристроїв на різних операційних системах не зовсім коректно, в тому числі через різницю проведених тестів.

Примітно, що трохи нижче від ROG Phone 2 за продуктивністю розмістилися ще два смартфона ASUS – ZenFone 6 в режимі прискорення Zen Power Boost і та ж модель, але без ігрового прискорення. У одноядерному тесті ROG Phone 2 не вдалося стати лідером, його обігнали iPhone XS Max і Samsung Galaxy S10 +.


Не виключено, ASUS оптимізує прошивку ROG Phone 2, через що комерційно доступна версія смартфона покаже ще більш вражаючий результат.

Підвищена продуктивність ROG Phone 2 безсумнівно обумовлена використанням платформи Qualcomm Snapdragon 855 Plus, в якій застосовується 8-ядерний процесор з головним ядром, що працює з максимальною тактовою частотою 2,96 ГГц, трьома ядрами Kryo 485 Gold на базі Cortex-A76 з тактовою частотою 2, 42 ГГц і чотирма ядрами для виконання нересурсоємних завдань.


Не пропустіть