Чутки: перший розумний годинник OnePlus покажуть разом з OnePlus 8

Кілька років тому OnePlus вже намагалася розробляти власні смарт-годинники, але припинила роботу над ними

Зовсім небагато часу залишилося до презентації Xiaomi Mi Watch, але перші розумні годинники усіма улюбленої компанії можуть зіткнутися з серйозною конкуренцією в особі аналогічного гаджета від OnePlus. Виробник «вбивць флагманів», за чутками, також готується випустити свої перші смарт-годинники, слідуючи стратегії диверсифікації бізнесу – розширення асортименту продукції. У компанії вже є бездротові навушники, різні мобільні аксесуари і з недавніх пір телевізор Smart TV з підтримкою Dolby Atmos і Dolby Vision.

Про те, що OnePlus розробляє розумні годинники, говорили кілька років тому. Зображення нижче – це начерки носимого пристрою, над яким компанія нібито працювала з 2015 року, але з якоїсь причини проект в підсумку був закритий. Днями чутки в черговий раз поновилися, натякаючи на те, що OnePlus повернулася до планів з випуску розумних годинників. За останньою інформацією, майбутню новинку, яка, імовірно, отримає назву OnePlus Watch, повинні подати разом з наступним флагманським смартфоном компанії в першому кварталі 2020 року.

З огляду на досить лояльні відносини OnePlus і Qualcomm, гаджет напевно отримає чипсет Snapdragon, а в якості програмного забезпечення буде використовуватися операційна система Wear OS. Однак на відміну від Xiaomi, годинник буде належати до середнього або високого класу, що, відповідно, вплине на їх вартість. Майбутній новинці приписують як мінімум 1 ГБ оперативної пам’яті і 8 ГБ флеш-пам’яті. Що стосується дизайну, тут, на жаль, поки немає ніяких припущень.

Джерело gizchina.com

Не пропустіть