Перший гнучкий смартфон випробували на міцність

Його дисплей вкрай легко пошкодити. Ймовірно, цей недолік властивий екранам всіх гнучких пристроїв

Автор популярного YouTube-каналу JerryRigEverything придбав перший в світі гнучкий смартфон – Royale FlexPai. Не зраджуючи своїм традиціям, блогер випробував пристрій на міцність – результати виявилися досить жалюгідними, оскільки гаджет провалив абсолютно всі випробування. Іншими словами, з великою часткою ймовірності смартфон пошкодиться навіть при стандартному використанні, не кажучи вже про екстремальні умови.

Самим ненадійним компонентом складних пристроїв вважається дисплей – саме його випробуваню автор каналу JerryRigEverything і приділив найбільше уваги. У тесті на стійкість до подряпин Royale FlexPai показав себе вкрай погано: його екран можна подряпати предметом з 3 рівнем твердості за шкалою Мооса – іншими словами, його запросто подряпають ключі або монети. Для порівняння, екран середньостатистичного смартфона дряпається предметами з 6 рівнем твердості за шкалою Мооса. Дисплей складного гаджета провалив і тест на стійкість до нагрівання – полум’я запальнички залишило чорні плями, які не зникли через кілька секунд (як відбувається в переважній більшості сучасних смартфонів).

Судячи з тесту від JerryRigEverything, випадково зламати конструкцію Royale FlexPai голими руками навряд чи вийде – для цього потрібно докласти чимало зусиль. Але механізм пристрою навряд чи щось врятує, якщо на гаджет випадково сісти.

Справедливості заради варто відзначити, що вищеописані недоліки пристрою притаманні всім існуючим гнучким смартфонам, а не тільки гаджету від Royale – ймовірно, сучасні технології не дозволяють робити гнучкі екрани більш міцними і стійкими до подряпин.


Не пропустіть