Перші «розумні» годинники OnePlus Watch з’являться на початку 2021 року

Це підтвердив Генеральний директор бренду.

Компанія OnePlus планує випустити свої перші смарт-годинники на початку наступного року. Про це повідомив генеральний директор компанії Піт Лау в Twitter.

Хоча глава OnePlus не назвав точної дати презентації гаджета, ми припускаємо, що він з’явиться разом з новим флагманським сімейством смартфонів OnePlus 9 в березні. Подробиці про пристрій відсутні, тому чи збережуть вони старий круглий дизайн, невідомо. Зауважимо, що OnePlus не хоче, щоб її перші смарт-годинники називали клоном Apple Watch.

Як зазначає видання 9to5Google, чи будуть майбутні смарт-годинники компанії працювати під управлінням Wear OS, теж невідомо. Лау раніше заявив, що OnePlus працює з Google над покращенням цієї ОС, однак це не гарантує те, що годинники отримають цю платформу.

OnePlus Watch приписують дисплей з OLED-матрицею, процесор Snapdragon Wear 4100 або Snapdragon Wear 4100+ і мінімум 1 Гб оперативної пам’яті.

Нагадаємо, компанія OnePlus приступила до розробки смарт-годинників ще в далекому 2015 році. Однак тоді бренд вирішив зосередитися на виробництві смартфонів, тому реалізацію проекта відклали.

Джерело engadget

Не пропустіть