Павло Дуров радить видалити WhatsApp зі своїх смартфонів

Днями в популярному мессенджері WhatsApp була виявлена ​​серйозна уразливість, яка зачепила всі платформи. Без уваги цю подію не залишили не тільки світові ЗМІ, але і засновник соціальної мережі ВКонтакте і месенджера Telegram Павло Дуров.

Він розкритикував розробників сервісу і звернувся до користувачів із закликом видалити WhatsApp зі своїх смартфонів.

За словами Павла Дурова, ще в травні він передбачав, що уразливості в WhatsApp будуть знаходити одна за одною. Виявлена ​​на цьому тижні помилка дозволяє отримати зловмисникам і державним установам доступ до всіх даних на смартфоні користувача. Все, що потрібно їм зробити для цього, – це відправити жертві по WhatsApp відеоролик.

Творець Telegram вважає, що вразливість такого масштабу неминуче буде використовуватися хакерами. При цьому він підкреслив, що у Telegram, месенджера, схожого за своєю складністю на WhatsApp, не було настільки серйозних проблем з безпекою на протязі всіх шести років з моменту запуску.

«WhatsApp не тільки не захищає ваші повідомлення – це додаток постійно використовується в якості троянського коня для стеження за фото і повідомленнями користувачів. Навіщо їм це робити? Facebook був частиною урядових програм спостереження ще задовго до того, як придбав WhatsApp. Наївно думати, що компанія змінила свою політику після придбання. Це стало ще більш очевидним після визнання засновника WhatsApp в тому, що, уклавши угоду з Facebook він продав конфіденційність своїх користувачів», – міркує в своєму Telegram-каналі Дуров.

Він додав, що WhatApp ніколи не буде безпечним. А тому всім, хто не хоче, щоб їх фотографії і повідомлення в один прекрасний день стали загальнодоступними, він рекомендує видалити WhatsApp зі свого смартфона прямо зараз.


Не пропустіть