Партнер Xiaomi підтвердив роботу над Mi Band 5 – реліз в 2020 році

Виробник повідомляє, що нове покоління «народних» фітнес-браслетів знаходиться на стадії розробки, а побачити його ми зможемо вже наступного літа

Компанія Huami широко відома тим, що вона робить популярні фітнес-трекери серії Mi Band і розумні годинники Amazfit за підтримки Xiaomi. З моменту випуску Mi Band 4 пройшло всього кілька місяців, а тепер компанія вже розпочала роботу над наступним поколінням.

«Насправді ми вже розробляємо Mi Band 5 разом з Xiaomi», – заявив журналістам засновник і глава Huami Ван Хуан.

Ван також повідомив, що вихід нового пристрою можна очікувати в наступному році. Він сказав:

«У нас поки немає фіксованої дати виходу нового фітнес-трекера, але я б сказав, що він вийде в той самий час, в який в цьому році був презентований Mi Band 4».

Фітнес-трекери від Xiaomi користуються величезною популярністю через свою бюджетну ціну і безлічі цікавих функцій. Коли четверта серія Mi Band надійшла в продаж у червні цього року, за перший тиждень було понад 1 мільйон замовлень. Mi Band 4 оснащений дисплеєм на 40% більшим, ніж у попередника, і саме в цьому році він нарешті став кольоровим. Водонепроникність на глибині до 50 метрів і 6-осьовий датчик розпізнавання рухів відразу зробили новинку популярною.

Крім цього, розумний фітнес-трекер може розпізнавати і аналізувати шість різних спортивних режимів: біг в приміщенні, біг на вулиці, фізичні вправи, плавання, їзда на велосипеді і ходьба.

Пристрій поставляється з підтримкою голосового помічника Xiao AI, який можна використовувати для управління пристроями розумного будинку від Xiaomi. Що стосується ціни Mi Band 4, модель з підтримкою NFC коштує близько 33 доларів, в той час як стандартний варіант коштує приблизно 25 доларів.

Від п’ятої версії всесвітньо відомого браслета ми чекаємо не меншої кількості корисних функцій і хоча б невелике, але оновлення дизайну. Адже до виходу 4-ої версії, всі Mi Band легко розрізнялися між собою і знаходили свою аудиторію, а тепер все вже не так очевидно.

Якщо вірити чуткам, у Mi Band 5 може бути великий 1,2-дюймовий екран і модуль Bluetooth 5.1 LE. Крім цього, деякі джерела повідомляють, що в браслеті з’явиться функція ЕКГ (зараз вона є тільки в останніх Apple Watch), проте офіційних підтверджень цих даних немає. Втім, як немає і спростувань, тому нам залишається тільки чекати.


Не пропустіть