Padmate PaMu Slide: нові безпровідні навушники з зарядкою в чохлі

Сьогоднішній ринок переповнений бездротовими навушниками різних виробників з різними характеристиками. Тому брендам, які хочуть заявити про себе, варто показати свої пристрої досить цікавими. Так і зробив бренд Padmate, випустивши минулого року першу модель – PaMu Scroll.

Вона не отримала шаленої популярності, та наступна версія навушників PaMu Slide говорять про серйозність намірів і можливостей бренду. Чохол з бездротовою зарядкою PaMu Slide представлений в трьох варіантах колірного оформлення: білий, чорний і темно-зелений металік.

Останній найбільш ефектний, причому особливо гарний зарядний кейс – він нагадує за формою мініатюрну Bluetooth-колонку.

На верхній кришці під сіткою, обтягнутою тканиною, заховані світлодіоди, що показують рівень заряду футляра. Кришка не піднімається, а зсувається – нагадує старі мобільні телефони-слайдери.

У версії PaMu Slide Plus на одній з бічних сторін розташований роз’єм USB Type-C для зарядки, а поруч з ним кнопка. Якщо натиснути на неї двічі, вона загориться, а чохол перейде в режим бездротової зарядки для смартфона.

Котушка розташована на нижньому боці, тому коробочку потрібно перевернути. Звичайно, ємність акумулятора у футляра не так вже й велика – 2000 мАг, але все ж більше, ніж у багатьох інших TWS-моделей. У будь-якому випадку, якщо телефон сів, а у навушників ще є заряд, то можна його використовувати. Відзначимо, що випускається і більш доступна версія без функції бездротової зарядки – PaMu Slide.

Джерело 4pda.ru

Не пропустіть