Оцініть фото, створені на камеру Nubia Z20

На початку липня з’явилася інформація, що готується до дебюту Nubia Z20. Анонс новинки може припасти на серпень, і компанія буде позиціювати її як камерофон. Для розігріву інтересу користувачів була показана фотографія сонячного затемнення, до створення якої був причетний один з китайських вчених.

Тоді ж глава компанії Ні Фей опублікував пост, в якому нарікав на те, що на ринку немає пристроїв, що володіють однаково хорошими фронтальними і основними камерами. Вони вирішили виправити цю помилку і готують мобільник, де селфі-камера і тильний об’єктив стануть сильними сторонами смартфона.

Компанія продовжує промо-кампанію з акцентом на фотоможливості Nubia Z20 і знову публікує знімки, створені на камеру смартфона. Виклав їх в мережу один із співзасновників Nubia. Для їх створення були обрані барвисті пейзажі Чилі.

EXIF дані вказують на те, що камера володіє світлосилою f / 1.8 і фокусна відстань склало 27 мм. Максимальна роздільна здатність 12 Мп, але з великою часткою ймовірності тут встановили датчик на 48 Мп, який якраз і знімає з реальним дозволом 12 Мп.

Про сам смартфон і кількість камер як і раніше немає ніяких відомостей. Можливо, з наближенням анонсу інсайдери вирішать розповісти нам більше про Nubia Z20.


Не пропустіть