Останні результати Geekbench показують, що Exynos 2400 скорочує відставання від Snapdragon 8 Gen 3

Хоча це ще не офіційно, очікується, що Galaxy S24 Ultra буде використовувати виключно чіпсет Snapdragon 8 Gen 3, в той час як Galaxy S24 і S24+ будуть використовувати Exynos 2400 в більшості регіонів. Як ці два чіпи порівнюються? Ранні результати показали, що чіп Qualcomm швидший за процесор Samsung.

Однак на Geekbench з’явилися нові результати, і схоже, що Exynos скорочує розрив. Ось перші результати Galaxy S24+ з Exynos 2400 та Galaxy S24 Ultra з Snapdragon 8 Gen 3:
Snapdragon все ще утримує лідерство, але воно менше, ніж раніше, як в одноядерних, так і в багатоядерних тестах. Різниця скоротилася з 8%/4% до 5%/3% в одноядерних і багатоядерних тестах.

На даний момент теплові показники та ефективність будуть набагато важливішими. Чи можуть ці два чіпи підтримувати свою продуктивність? Скільки енергії вони використовують на повному газу? Ми дізнаємось про це в наступному огляді.

І він вже майже настав, перші покупці, ймовірно, отримають телефони Galaxy S24 у свої руки до кінця місяця – телефони будуть представлені 17-го числа, а Samsung зазвичай приймає попередні замовлення протягом двох тижнів після події Unpacked.

Ми не знаємо повних апаратних деталей двох чіпсетів, але з того, що ми знаємо на даний момент (з офіційних та неофіційних джерел), їхні процесорні кластери виглядають так:

Джерело GSMArena

Не пропустіть