Oppo Watch 2 офіційно презентовано

Компанія Oppo офіційно презентувала свій новий смарт-годинник Watch 2 з чіпсетом Wear 4100 з ко-процесором Apollo 4s. У старшої версії заявлена автономність на рівні 4 днів, у режимі збереження енергії – до 16 днів. З використанням швидкої зарядки VOOC 2.0 навушники можна зарядити від нуля до ста відсотків за 10 хвилин. Є опціонально доступна eSIM, модель буде доступна в розмірах 42 міліметри та 46 міліметрів.

Oppo Watch 2 оснащений загнутим AMOLED-дисплеєм з частотою оновлення 60 Гц. Годинник підтримує цілодобовий трекінг серцебиття та SpO2, аналізу сну, моніторинг стресу та багато інших фішок. Також є захист від попадання води 5 ATM та GPS-приймач.

Новий Oppo Watch 2 доступний для попереднього замовлення вже сьогодні, перші поставки в Китаї заплановані на 6 серпня. Версія з Bluetooth та розміром 42 міліметри коштує 200 доларів, за eSIM-версію того ж розміру доведеться заплатити 230 доларів. За eSIM-версію розміру 46 міліметрів слід буде заплатити 310 доларів. Для перших покупців на версії з eSIM буде доступна знижка 30 доларів.

Китайська версія Oppo Watch 2 працює під управлінням оболонки ColorOS for Watch, що базується на операційній системі Android 8.1, як і оригінальна версія. Минулорічний Oppo Watch вийшов на міжнародному ринку під управлінням Google Wear, тому цілком імовірно, що на міжнародному ринку ситуація з Oppo Watch 2.


Не пропустіть