OPPO створила смартфон з невидимою камерою

Судячи з живим фотографіям з міжнародної виставки, фронтальну камеру дійсно не помітити під дисплеєм

В ході виставки MWC Shanghai компанія OPPO показала першу в світі фронтальну камеру смартфона, яка встановлена під його дисплеєм. Завдяки цьому, сенсор на лицьовій панелі непомітний неозброєним оком.

Китайська корпорація не просто представила передову технологію, але і розкрила її особливості. За офіційними даними, частина дисплея над камерою виготовлена зі спеціального прозорого матеріалу зі зміненою структурою пікселів, завдяки чому світло потрапляє на сенсор. Оскільки під дисплеєм більше місця, ніж над ним, «невидима» фронтальна камера OPPO більша (а, значить, краща) за стандартні аналоги. Частина екрану, під якою знаходиться сенсор, зберегла чутливість до дотиків і не поступається решті частини дисплея в якості картинки.

OPPO зізналася, що при розробці даної технології компанія зіткнулася з труднощами: екран над камерою знижував якість знімків через відблиски, інверсію відтінків кольорів і затуманення. Однак китайська корпорація запевнила, що вона розробила програмні алгоритми для фронтальної камери, що усувають ці проблеми, – «невидима» фронтальна камера як мінімум не гірша за стандартні аналоги за якістю зйомки. Згідно з офіційними заявами, нова технологія з’явиться в комерційному смартфоні «в найближчому майбутньому». З огляду на, що OPPO часто анонсувала передові розробки і незабаром випускала фірмові пристрої з ними, немає підстав не вірити їй.


Не пропустіть