OPPO покаже, як дзвонити без використання стільникового зв’язку

Новий протокол зв'язку забезпечує покриття від 3 км і навіть більше, а смартфони виступають як ретранслятори сигналу

OPPO анонсувала нову запатентовану технологію, яка дозволяє залишатися на зв’язку навіть без використання стільникових мереж, Wi-Fi або Bluetooth. Відповідний протокол отримав назву MeshTalk і являє собою децентралізовану систему, яка використовує наскрізне шифрування.

За словами представників компанії, воно забезпечує покриття на відстані до 3 км на відкритій місцевості. У людних місцях зона покриття може бути більше за рахунок ретрансляції сигналу між пристроями. По суті, за допомогою MeshTalk пристрої OPPO зможуть створювати спеціальні локальні мережі та обмінюватися даними один з одним без підключення до базових станцій.

Компанія стверджує, що дана технологія не робить істотного впливу на час автономної роботи смартфонів. У режимі очікування гаджети як і раніше будуть працювати приблизно 72 години і при цьому бути на зв’язку, коли у них залишається мало заряду.

OPPO передбачає використання MeshTalk в ситуаціях, коли немає доступу до інтернету або коли звичайні стільникові мережі занадто перевантажені, наприклад, під час концертів або в аеропортах. Поки не ясно, коли технологія MeshTalk буде запущена і чи зможе вона працювати з існуючими смартфонами OPPO. Компанія лише пообіцяла продемонструвати свою розробку у дії на цьому тижні на виставці MWC Shanghai 2019.


Не пропустіть