OPPO інвестує 7 мільярдів доларів у розробку пристроїв

OPPO з самого початку були «більше, ніж просто виробники телефонів»

OPPO, китайський виробник смартфонів, планує протягом трьох наступних років витратити на розробку різних пристроїв 50 млрд юанів (приблизно 7 млрд доларів США). В рамках цієї ініціативи на перший квартал 2020 року запланований запуск нової лінійки розумних годинників, бездротових навушників і гаджетів з підтримкою 5G.

«В результаті стрімкого розширення інтеграції технологій 5G і AI, інтелектуальна комунікація стає все більш доступною. Ми вважаємо, що IoT – це лише фундамент, а інтеграція і конвергенція речей – запорука майбутнього» , – сказав Тоні Чен, засновник і генеральний директор OPPO, у своїй промові на конференції OPPO INNO DAY 2019 в Шеньчжені.

Розробник озвучив ідеї і плани OPPO, пов’язані з епохою інтелектуального взаємодії, а також представив різноманітні розумні пристрої: смарт-годинник, смарт-навушники, окуляри з підтримкою 5G CPE та AR; розповів й про технології і інновації в таких областях, як швидка зарядка, 5G, оптимізація програмного забезпечення та зображень.

Він також додав, що OPPO з самого початку була «більше, ніж просто виробник телефонів».

Його концепція інтелектуальної комунікації складається з чотирьох ключових етапів: конвергенції технологій і послуг, конвергенції організації, конвергенції культури і технологій, мистецтва і гуманітарних наук.

Компанія ОPPO планує реалізувати три ключові стратегії, що дозволить їй в повній мірі використати можливості 5G. У першу чергу, компанія продовжить дослідження і розробки в області основних технологій; по-друге, OPPO побудує мультипортальну екосистему інтелектуальних пристроїв, в основі якої будуть смартфони; по-третє, OPPO продовжить переосмислення і оптимізацію призначених для користувача послуг і контенту.

Джерело IndiaTVNews

Не пропустіть