OpenAI готує масштабне оновлення ChatGPT вже сьогодні: чого очікувати

Як і очікувалося, OpenAI готова зробити кілька важливих анонсів щодо ChatGPT і GPT 4 сьогодні. Компанія запланувала пряму трансляцію «Весняних оновлень» на власному сайті на 10 ранку за тихоокеанським часом (21:00 за київським часом).

Офіційно не повідомляється, що саме планує оголосити OpenAI, але останні кілька тижнів були наповнені чутками та перешіптуваннями про спеціальну пошукову систему на базі ChatGPT, яка могла б скласти серйозну конкуренцію Google. Враховуючи час проведення сьогоднішньої події, можливість того, що це станеться, виглядає досить імовірною.

Очікується, що завтра Google зробить власні анонси щодо ШІ на своїй щорічній конференції для розробників – Google I/O 2024. Оскільки ми вже бачили Pixel 8a, все вказує на те, що будуть зроблені важливі оголошення про Gemini, набір моделей штучного інтелекту Google.

Анонсувавши великі оновлення ChatGPT і GPT 4, OpenAI може перехопити частину уваги Google. Очікується, що пошукова система на основі ChatGPT буде частково працювати на базі Microsoft Bing.

На сьогоднішньому заході OpenAI також може анонсувати новий мультимодальний асистент, здатний використовувати зображення для підказок, ідентифікувати та перекладати реальні зображення тощо. Обидва ці продукти можуть становити пряму загрозу пошуку Google та цифровим асистентам компанії, включаючи Google Assistant і Gemini.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть