Оновлення Cyberpunk 2077 зламало гру ще більше

В CDPR працюють над виправленням. Розробники сподіваються випустити його «якомога швидше».

Компанія CD Projekt Red випустила великий апдейт для скандально відомої гри Cyberpunk 2077. Оновлення 1.1 Cyberpunk 2077 повинне було виправити проблемну гру, але зробило тільки гірше.

Згідно з Eurogamer, гравці виявили критичну помилку, пов’язану з квестом Cyberpunk 2077 «Вниз по вулиці». Щоб просунути місію вперед, ваш персонаж повинен отримати дзвінок від NPC на ім’я Горо Такемура. Зараз Такемура все ж дзвонить Ві, але нічого не каже — через це гравці не можуть просунутися в квесті далі та в основній сюжетній лінії в цілому.

Розробники студії CDPR заявили, що працюють над виправленням помилки. Вони планують випустити виправлення «якомога швидше».

Деякі користувачі розповіли, що завантаження старого збереження або створення нового файлу збереження не усувають цей баг. Розробники поділилися тимчасовим обхідним шляхом: вам потрібно спробувати зателефонувати Джуді до розмови з Такемурою, а після цього повісити трубку і зайнятися побічним завданням. Через 24 внутрішньоігрові години Такемура повинен зателефонувати сам і поспілкуватися з вами.

Джерело engadget
Не пропустіть