OnePlus пропонує перейти з Google Pixel на OnePlus 12R

Цього року OnePlus вперше випустила 12R на міжнародний ринок (попередні моделі R були доступні лише в Індії). І компанія, здається, дуже пишається цим пристроєм, кажучи такі речі, як “вбивця флагманів повернувся” і навіть випустивши спеціальну версію Genshin Impact Edition.

Сьогодні 9to5Google знайшли нову рекламу (швидше за все, на Facebook), в якій OnePlus закликає вас “оновити свій Pixel” до OnePlus 12R, щоб отримати “більше можливостей” за “менші гроші”.

Цікаво, що OnePlus орієнтується саме на власників Pixel. Однак те, що вона пропонує, не є жартом – OnePlus 12R може стати вашим у США всього за $399,99 за умови обміну будь-якого пристрою в будь-якому стані. Це гарантована знижка $100 без зайвого клопоту.

А якщо ви здаєте певні пристрої в хорошому робочому стані, ви можете отримати додатковий бонус до $450. Тож теоретично ви навіть можете отримати 12R безкоштовно – на практиці це не зовсім так, оскільки найвищі суми за трейд-ін завжди платять за топові пристрої, а ми припускаємо, що ніхто не обмінює iPhone 15 Pro на OnePlus 12R.

Джерело GSMArena

Не пропустіть