OnePlus Pay може вийти на міжнародний ринок

Компанія OnePlus планує презентувати свою платіжну платформу OnePlus Pay за межами Китаю. Це стало відомо завдяки інсайдерському витоку – стало відомо про те, що компанія зареєструвала відповідну торгову марку у Індії, що каже про те, що даний платіжний сервіс та відповідний цифровий гаманець можуть з’явитися на території цієї країни вже незабаром.

Заявка на реєстрацію торгової марки була подана у Індійське бюро реєстрації торгових марок. На жаль, у описі торгової марки немає жодної додаткової інформації про принцип роботи сервісу та приблизні часові рамки його виходу. Нагадаємо, що вперше OnePlus Pay нам показали у 2019 році разом з OnePlus 7T, і тоді сервіс був анонсований лише для китайського ринку.

На даний момент платіжна система OnePlus Pay працює лише зі смартфонами на базі Hydrogen OS на ринку Китаю, а функціонує вона, як і всі схожі рішення, завдяки вбудованому модулю NFC. OnePlus зараз перейшов на оболонку Color OS на території Китаю, а це оболонка компанії Oppo, тому цілком можливо, що незабаром OnePlus Pay стане сумісним і зі смартфонами Oppo, принаймні на території Китаю.

Слід нагадати, що компанія OnePlus вже не перший рік цікавиться ринком Індії та міжнародним ринком в принципі, тому цей крок цілком логічний. Щоправда, слід розуміти, що компанії OnePlus доведеться конкурувати з Google Pay, Garmin Pay та іншими вже популярними платіжними сервісами, а це не дуже проста задача.


Не пропустіть