OnePlus Pad 2 може стати головним конкурентом для преміальних планшетів Samsung

Здивувавши ринок сильним дебютом OnePlus Pad, компанія OnePlus, можливо, націлилася на домінування Samsung на ринку Android-планшетів високого класу. Якщо попередні натяки справдяться, майбутній OnePlus Pad 2 може нарешті заповнити порожнечу для справжнього конкурента Galaxy Tab на ринку Android-планшетів.

Технічний журналіст Макс Джамбор, який раніше натякав на запуск OnePlus Pad 2 у другій половині 2024 року, тепер показав, що майбутній планшет буде працювати на флагманському чипсеті Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Цей потужний процесор стане основою топових смартфонів 2024 року, таких як Samsung Galaxy S24 Ultra, а також буде використовуватись у майбутній серії Galaxy Tab S10.

Snapdragon 8 Gen 3 являє собою значний стрибок у порівнянні з потужним MediaTek Dimensity 9000, який використовувався в оригінальному OnePlus Pad. Флагманський чипсет може прокласти шлях для інших захоплюючих оновлень, таких як можливий перехід з РК-дисплея на AMOLED-панель – відмінну рису преміум-планшетів Samsung.

Хоча ці оновлення можуть призвести до підвищення ціни на OnePlus Pad 2, компанія все одно може знайти спосіб запропонувати привабливу ціну порівняно з пропозиціями Samsung. Крім того, OnePlus може повторити свою стратегію щодо смартфонів і випустити більш бюджетний варіант OnePlus Pad 2 під літерою “R”. Наразі ми можемо лише припускати.

Очікується, що OnePlus Pad 2 вийде на ринок у другій половині 2024 року, потенційно по гарячих слідах серії Galaxy Tab S10 від Samsung, яка має бути анонсована в липні.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть