OnePlus Nord 4 незабаром вийде на ринок: чого очікувати

У січні OnePlus представила флагманські телефони OnePlus 12 та OnePlus 12R для світового ринку. Схоже, що бренд змістить свою увагу на запуск на ринок доступних телефонів під брендом Nord. Згідно з повідомленням надійного інсайдера Макса Джамбора (Max Jambor), OnePlus Nord 4 стане наступним смартфоном бренду.

Джамбор стверджує, що Nord 4 має кодову назву “Audi”, але він не розкрив нічого про його технічні характеристики. Хоча він і згадав псевдонім пристрою, деякі повідомлення припускають, що він може бути названий OnePlus Nord 5, оскільки деякі китайські бренди, як правило, пропускають цифру 4, оскільки в деяких країнах вона вважається поганою прикметою.

Ходять чутки, що OnePlus готується до запуску смартфона OnePlus Ace 3V на китайському ринку. Очікується, що він вийде на ринок цього місяця і стане першим смартфоном з майбутнім чіпсетом Snapdragon 7+ Gen 3.

Нагадаємо, що OnePlus Nord 3, який дебютував минулого року, був доопрацьованою версією Ace 2V, який залишився ексклюзивом для китайського ринку. Отже, цілком ймовірно, що Nord 4 може бути заснований на Ace 3V. Як і попередня модель, Ace 3V може залишитися обмеженим китайським ринком.

Згідно з повідомленнями, OnePlus Ace 3V матиме OLED-панель з роздільною здатністю 1,5K і частотою оновлення 120 Гц. Пристрій буде оснащений акумулятором ємністю 5500 мАг і підтримуватиме швидку зарядку потужністю 100 Вт.

Ace 3V працюватиме під управлінням Android 14 на базі ColorOS 14 і матиме до 16 ГБ оперативної пам’яті в Китаї. Кажуть, що він має пластикову рамку та скляну задню панель. Інші деталі Ace 3V тримаються в таємниці. Вище показана схема, яка, як повідомляється, демонструє дизайн Ace 3V / Nord 4. Як вже згадувалося, майбутній Nord 4 може мати ті ж самі характеристики.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть