OnePlus 13 та OnePlus Ace 3V можуть стати першими смартфонами, які отримають чіпи Snapdragon нового покоління

Смартфони OnePlus наступного покоління можуть стати першими, які будуть оснащені чипсетами Snapdragon від Qualcomm останнього покоління. Новий витік натякнув, що флагманський OnePlus 13 разом з Ace 3V можуть стати першими, хто запропонує новіші процесори Snapdragon 8 і 7 покоління.

Новина надійшла від інформатора Smart Pikachu на Weibo. Схоже, що Ace 3V стане першим смартфоном з новим чіпом серії Snapdragon 7. Користувач також додав, що він буде оснащений дисплеєм з роздільною здатністю 1,5K, який забезпечує захист очей, а масивний акумулятор ємністю 5500 мАг живитиме цей пристрій з підтримкою дротової швидкої зарядки потужністю 100 Вт.

Це збігається з нашим попереднім звітом, який базувався на іншій інформації з Weibo. Smart Pikachu заявив, що висококласний OnePlus 13 буде першим, який дебютує з Snapdragon 8 Gen 4, який є майбутнім флагманським чіпом Qualcomm. Телефон преміумкласу наступного покоління може дебютувати наприкінці цього року, подібно до того, як OnePlus 12 був представлений у грудні 2023 року.

Нещодавно також стало відомо, що OnePlus вже працює над OnePlus 13. Схоже, що смартфон тестується з прототипом версії Snapdragon 8 Gen 4. Крім того, у звіті стверджується, що китайський бренд навіть розглядає можливість переходу на інший дизайн для цього пристрою.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть