OnePlus Ace 3V зі Snapdragon 7+ Gen 3 на борту засвітився в бенчмарку: що стало відомо

OnePlus Ace 3V скоро з’явиться – це навіть підтвердив нещодавно президент OnePlus China Лі Цзе. Він матиме акумулятор на 5500 мАг згідно з необхідною сертифікацією, яка також розкрила його номер моделі: PJF110.

Тепер OnePlus PJF110 був помічений в онлайн-базі даних Geekbench, запустивши Geekbench 6. Він набрав 1 848 балів в одноядерному тесті та 5 007 балів в багатоядерному. Запуск бенчмарку підтвердив деякі подробиці про майбутній чипсет Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3, який буде працювати на цьому телефоні.

Його процесор має одне “основне” ядро Cortex-X4 з тактовою частотою 2,8 ГГц, 4 “великих” ядра Cortex-A720 з тактовою частотою 2,61 ГГц і 3 “малих” ядра Cortex-A520 з тактовою частотою 1,9 ГГц. Очікується, що OnePlus Ace 3V стане першим у світі смартфоном з цією SoC, який буде офіційно представлений 18 березня.

Snapdragon 7+ Gen 3 використовує 4-нм техпроцес від TSMC, і, згідно з нещодавніми чутками, він має дійсно хорошу енергоефективність. У парі з акумулятором на 5500 мАг в Ace 3V, він має потенціал для величі, з точки зору довговічності. Екран, за чутками, буде плоским OLED з роздільною здатністю 1,5 тис. пікселів, оперативна пам’ять – до 16 ГБ, а батарея підтримуватиме швидку зарядку потужністю 100 Вт. Рамка буде пластиковою, а задня панель – скляною.

За даними Digital Chat Station, інсайдеру з Weibo, який, ймовірно, вже не потребує представлення, Ace 3V матиме дуже схожий дизайн на Oppo K12 та OnePlus Nord CE4, який буде офіційно представлений в Індії 1 квітня. Ace 3V може продаватися на міжнародному ринку як Nord 4, оскільки Ace 2V також пропонувався як Nord 3 з дуже незначними змінами в характеристиках.

Джерело IThome

Не пропустіть