OnePlus Ace 3 Genshin Impact Edition матиме унікальну функцію “оптичної проекції”

Компанія OnePlus збирається представити спеціальне видання OnePlus Ace 3, створене спеціально для шанувальників популярної гри Genshin Impact.

Хоча ключові характеристики телефону, швидше за все, будуть дзеркальним відображенням стандартної моделі, цей смартфон з обмеженим тиражем буде оснащений унікальною функцією під назвою “оптична проекція”.

Якщо вам цікаво, то ні, мова йде не про те, щоб проектувати речі з вашого телефону, як у старому доброму Samsung Galaxy Beam. OnePlus робить щось унікальне.

Вони використовують спеціальний процес травлення на верхній поверхні телефону, щоб ви могли проектувати логотип ієрогліфа Keqing на поверхні за допомогою відбиття світла.

Для тих, хто не знає, Keqing – це ігровий персонаж Electro у грі Genshin Impact. Це унікальне доповнення, яке додає особливий штрих до кастомізації телефону.

Так само дизайн OnePlus Ace 3 Genshin Impact edition буде натхненний персонажем Keqing. Він, швидше за все, матиме фіолетову колірну гаму і може включати текстуру метелика на задній панелі.

Шанувальники також можуть очікувати на інтерфейс системи в стилі Кецін. Фірмовий логотип OnePlus і розташування камер повинні залишитися незмінними.

Як і стандартний OnePlus Ace 3, видання Genshin Impact буде працювати на базі процесора Snapdragon 8 Gen 2. Це SoC флагманського рівня, яка повинна забезпечити плавний, майже повноекранний ігровий досвід для гравців Genshin Impact.

OnePlus має перевірений досвід роботи з кастомізованими телефонами. Від OnePlus 8T у стилі кіберпанк до OnePlus Ace Pro Genshin Impact, натхненного Hutao, компанія добре встигла включити елементи популярних ігор у свій дизайн.

Нова версія Keqing з інноваційною функцією оптичної проекції додає ще один вимір до лінійки лімітованих телефонів компанії.

Для глобальних користувачів також є хороша новина – телефон буде представлений під назвою OnePlus 12R Genshin Impact Edition в той же день, що і його китайський побратим, 28 лютого.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть