OnePlus 12R отримав важливе оновлення OxygenOS: чому його потрібно встановити саме зараз

OnePlus випустила нове оновлення OxygenOS для свого нещодавно запущеного OnePlus 12R у всьому світі, зосередившись на покращенні камери та зв’язку. Хоча OnePlus 12R забезпечує виняткову повсякденну продуктивність завдяки чипсету Snapdragon 8 Gen 2 і приголомшливому часу автономної роботи, камері бракує якості. Останнє оновлення має покращити роботу камер та загальну стабільність телефону.

Згідно з повідомленням у спільноті OnePlus, останнє оновлення OxygenOS 14.0.0.500 для OnePlus 12R поступово випускається. Для користувачів у глобальному регіоні воно має номер версії CPH2609_14.0.0.500(EX01).

Всі зміни детально описані в списку вище. Він включає в себе кілька оновлень системи з патчем безпеки Android від лютого 2024 року. Користувачі помітять покращення стабільності, продуктивності та процесу розблокування за допомогою відбитків пальців.

OnePlus вирішила проблеми, що призводили до збоїв у роботі додатків. Крім того, покращено стабільність мережевого з’єднання та розширено сумісність з NFC. Камера також була вдосконалена для підвищення стабільності та покращення продуктивності, щоб запропонувати користувачам кращий досвід.

Випуск останньої версії прошивки, швидше за все, буде відбуватися поступово. Це означає, що спочатку лише невелика кількість користувачів отримає OTA-оновлення, а більш широке розгортання планується в найближчому майбутньому.

Компанія також надає можливість індійським користувачам набрати *#8008# у телефонному наборі свого смартфона, щоб повідомити про помилки, а інші користувачі можуть відвідати згадану спільноту, щоб поділитися своїми відгуками.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть