OnePlus 11 та OnePlus 12 отримали оновлення, яке додає функції зі штучним інтелектом

OnePlus випустила в Китаї оновлення програмного забезпечення для OnePlus 11 і OnePlus 12, яке додає нові функції зі штучним інтелектом в обидва смартфони.

Оновлення для OnePlus 11 має версію прошивки PHB110_14.0.0.403(CN01), а оновлення для OnePlus 12 має версію прошивки PJD110_14.0.0.405(CN01). Обидва оновлення приносять AI Summariser, AIGC Remover та анотації статей на OnePlus 11 і 12, а також оновлення до Breeno Touch.

Крім того, оновлення додають дозвіл “Рух та орієнтація пристрою” до налаштувань OnePlus 11 та 12 і дозволяють користувачам розблоковувати телефони за допомогою сканера відбитків пальців, не пробуджуючи екран. Користувачі також можуть керувати музикою QQ на постійному екрані, і тепер у них є можливість відображати індикатор запису екрана в рядку стану або у вигляді плаваючого вікна.

Оновлення OnePlus 12 також покращує стабільність і сумісність мереж Bluetooth, NFC і WLAN, а також вирішує проблему з мережевими сигналами в місцях, схожих на метро.

Якщо ви живете в Китаї і ще не отримали оновлення для свого OnePlus 11/12, можете перевірити його наявність вручну, перейшовши в меню налаштувань телефону.

Джерело GSMArena

Не пропустіть