OLED-телевізори LG визнані найбільш підходящим обладнанням для Xbox Series X

Компанії LG і Microsoft уклали ексклюзивне партнерство. Тепер телевізори LG OLED будуть рекламуватися разом з Xbox Series.

Консоль Xbox Series X має величезну обчислювальну потужність, якщо порівнювати її з продуктами конкурентів, тому не дивно, що геймерам знадобиться телевізор, здатний продемонструвати її можливості якнайкраще.

Цього року багато телевізійних брендів намагаються завоювати увагу геймерів. Однак мало хто з них зайшов так далеко, як компанія LG Electronics зі своєю лінійкою OLED-телевізорів 2020 року, оснащеною чотирма портами HDMI 2.1. Завдяки цьому користувачі отримають орієнтовані на геймерів функції, зокрема змінну частоту оновлення (VRR), а також роздільну здатність 4K при 120 кадрах в секунду для сумісних ігор.

OLED-телевізори LG також сертифіковані TÜV Rhineland і Underwriters Laboratories — це означає, що вони не мерехтять і мають низький рівень синього випромінювання. Крім того, телевізори LG отримали підтримку режиму ALLM — він дозволяє ігровій консолі, ПК або іншому пристрою автоматично перемикатися в режим з низькою затримкою для ігор. А наявність чотирьох портів, що підтримують всі ці функції, означає, що геймери також зможуть підключити до телевізора кілька консолей наступного покоління, якщо їм пощастить їх отримати.

Джерело gsmarena techradar

Не пропустіть