Огляд Realme Buds Air Pro – доступні безпровідні навушники з хорошим звуком та активним поглинанням шумів

Навушники для огляду надані компанією realme

Компанія Realme не так давно презентувала свої нові навушники Realme Buds Air Pro, які вже продаються в Україні. Нагадаємо, що пройшов майже рік від виходу популярних Realme Buds Air, огляд яких у нас також був, а зараз нам на огляд потрапили навушники Realme Buds Air Pro. Головними фішками є активне поглинання шумів та ігровий режим з мінімальними затримками при відтворенні при невисокій ціні, чого вже достатньо, щоб звернути увагу на модель.

Огляд Realme Buds Air Pro (фото itsider.com.ua)

Комплектація

Незважаючи на ціну, навушники отримали досить непогану комплектацію – разом з ними поставляються змінні амбушури та зарядний кабель USB-C на USB-A для зарядки. Слід звернути увагу на те, що підібрати амбушури слід ретельно, бо від цього залежить комфорт і сприйняття самих навушників. Крім цього, у комплекті є традиційна інструкція та документація.

Огляд Realme Buds Air Pro (фото itsider.com.ua)

Звучання

При порівнянні зі стандартною Realme Buds можна одразу помітити хороший бас, а також відчутно більший запас гучності. Є можливість зробити бас ще більш насиченим через додаток Realme Link, увімкнувши опцію Bass Boost Plus. Загалом навушники ідеально підійдуть саме любителям низьких частот, хоча з іншими все також непогано.

Огляд Realme Buds Air Pro (фото itsider.com.ua)

Дуже втішила робота режиму поглинання шумів, де користувач може вибрати з трьох режимів – без поглинання, “прозорого режиму” та режиму поглинання шумів. Робота навушників у першому зрозуміла, у другому навушники захоплюють важливі звуки довколишнього середовища, а у третьому – повністю ізолюють користувача від нього. Перемикати режими можна через мобільний додаток Realme Link, або використовуючи сенсорне керування.

Керування

У навушників є підтримка сенсорних жестів завдяки відповідним сенсорним зонам. Жести працюють достатньо добре, хибних спрацювань немає. Поглинання шумів включається та перемикається за допомогою подвійного натискання, при цьому будуть звучати звукові коментарі, завдяки чому ви знаєте, який у вас зараз ввімкнений режим.

Огляд Realme Buds Air Pro (фото itsider.com.ua)

Сенсорні кнопки також дозволяють зупинити та продовжити відтворення відео та аудіо по подвійному тапу, переключити на наступний трек потрійним тапом, а також викликати голосового асистента. Також слід звернути увагу на те, що при витягуванні навушників відтворення позиції ставиться на паузу.

Автономність

У навушників також непогана автономність, яка у режимі без поглинання шумів та в режимі Bass Boost Plus складає близько 5 годин, а з поглинанням шумів – близько 4 годин. З ігровим режимом навушники розряджаються набагато швидше, який вкорочує автономність відповідно приблизно на годину.

Також втішила швидка зарядка, завдяки якій навушники заряджаються за 10 хвилин на 70 відсотків, що, за заявою виробника, дозволяє відтворювати музику близько 3 годин. Повна зарядка займає близько 30 хвилин, що також дуже непогано.

Висновки

Realme Buds Air Pro вийшли справді непоганою та збалансованою моделлю, у якої при цьому ще й дуже привабливий цінник. У них хороша автономність, поглинання шумів, непоганий дизайн та дуже хороші низькі частоти. Навушники, безумовно, є одним з найкращих представників свого цінового сегменту, і їх сміливо можна рекомендувати, як варіант для покупки.


Не пропустіть