Огляд бюджетних навушників Realme Buds Air Neo: характеристики, ціна, особливості

Навушники для огляду надані магазином Цитрус

Компанія Realme презентувала Buds Air, свої перші TWS-навушники, вже досить давно, а зараз у продажі доступна спрощена модель, яка називається “Realme Buds Air Neo”. Нас відразу зацікавила ця модель, адже вона пропонує непоганий дизайн та характеристики за справді доступною ціною.

Характеристики Realme Buds Air Neo

  • Чіпсет: Realme R1
  • Автономність без врахування кейсу: 3 години музики, 1.5 години розмови
  • Автономність з урахуванням кейсу: 17 годин
  • Підключення: Bluetooth 5.0
  • Роз’єм для зарядки: microUSB
  • Кодеки: AAC, SBC

Дизайн

Думаю, всі згодні з тим, що TWS-навушники виконують не лише свою пряму роль, тобто навушників та гарнітури, але й модного аксесуара, якщо виглядають красиво (такий вже тренд, і його задала компанія Apple ще у 2016-му році, випустивши перше покоління своїх TWS-навушників AirPods).

Realme Buds Air Neo, Apple AirPods 2

У цьому плані Realme Buds Air Neo не розчаровують, оскільки їхній дизайн, відверто кажучи, дуже нагадує вищезгадані AirPods від Apple. Тим не менше, цей дизайн можна назвати вдалим, отже, і Buds Air Neo виглядають дуже непогано, тим більше враховуючи їхню ціну. Єдине, що мені не подобається у Realme Buds Air Neo, як і у Apple AirPods – глянцевий пластик, який неймовірно легко забруднити, подряпати і т.д., через що ваші навушники можуть втратити початковий вигляд за дуже короткий проміжок часу. Особливо це помітно на білій версії, яка у нас на огляді.

Зарядний кейс

У TWS-навушниках це завжди окремий параметр, і Realme Buds Air Neo – не виняток. Кейс у цих навушників маленький, акуратний, приємний на дотик, при цьому окремо хочеться похвалити надійні магніти, бо навушники тримаються всередині справді міцно, при цьому не можна сказати, що для того, щоб їх витягнути, потрібно докладати зусилля.

Єдиний, на мою думку, відчутний недолік цих навушників можна побачити саме знизу кейса – зарядний роз’єм microUSB, який явно застарів. При цьому у дорожчій версії цих навушників, Realme Buds Air, встановлений USB-C, тому таким чином компанія відмежовує старшу та молодшу моделі. Особисто для мене це критичний параметр, оскільки я повністю перейшов на USB-C і мені інколи справді складно знайти кабель microUSB, бо я їх майже ніколи не використовую. Саме через це особисто я вибрав би старшу модель, але якщо у вас все досі на microUSB і це для вас не критично, роз’єм – явно не причина відмовлятися від покупки цих навушників.

Чіпсет

В Realme Buds Air Neo використовується власний чіпсет R1, який призначений, у першу чергу, для швидкого з’єднання зі смартфоном, і тут все працює без перебоїв – навушники швидко підключаються після відкриття кейсу і зв’язок стабільний, що особливо тішить, враховуючи їхню ціну. Тим не менше, варто відмітити, що інколи навушники можуть підключитися до вашого девайса під час парування не з першого разу.

Автономність

Realme Buds Air Neo справді непогано показали себе в плані автономності, оскільки навушників вистачило на три години прослуховування музики на середній, ближче до високої гучності, як і заявляв виробник. При цьому зарядний кейс дозволяє ще чотири рази зарядити навушники, що дає автономність близько 15 годин в сумі. Цей результат справді можна назвати непоганим, враховуючи ціну навушників. Зарядка від нуля до ста відсотків займає трохи більше однієї години.

Звук Realme Buds Neo

Чесно кажучи, я не очікував нічого особливого від Realme Buds Air Neo, враховуючи їхню ціну, і я почув приблизно той звук, якого очікував – акцент на високих, при цьому з басами все досить погано. На жаль, це стандарт для доступних TWS-навушників, тому я не здивований, але тішить, що високі не ріжуть вуха, як це часто буває в недорогих навушниках.

Гарнітура

Realme Buds Air Neo справді хороші, як гарнітура, чесно кажучи, їм вдалося в цьому плані перевершити мої очікування. Співрозмовника чути добре, йому вас також чути добре завдяки системі подавлення шумів під час розмови.

Жести та розумні фішки

Для налаштування Realme Buds Air Neo є програма Realme Link, яка дозволяє вибрати, які жести за що відповідають (наприклад, подвійний тап викликає голосового асистента, потрійний тап – наступний трек, тап з утриманням – пауза/відтворення, і так для обох навушників). Єдине, що неприємне в цій програмі – обов’язковий процес реєстрації, але це дуже часто зустрічається у подібних програмах.

Висновки

Навушники Realme Buds Air Neo можна назвати дуже хорошим варіантом за свою ціну, адже вони мають лише один справді вагомий мінус у вигляді роз’єму microUSB, а коштують при цьому рівно 999 гривень. За свою ціну їх явно можна назвати якщо не найкращим, то одним з найкращих варіантів для покупки.


Не пропустіть