Огляд realme 11 Pro+ 5G – топовий дизайн, надшвидка зарядка, відмінний екран
Компанія realme цього року показала нам багато цікавих новинок, у тому числі бюджетну серію смартфонів realme 11. Топовою моделлю в цій серії є realme 11 Pro+ 5G, яку нам вдалося протестувати. Ми підготували для вас огляд цієї моделі, щоб ви змогли скласти своє враження про смартфон та вирішити, чи вартий він вашої уваги.
З самого початку realme 11 Pro+ 5G привертає увагу своїм дизайном – смартфон явно вирізняється серед одноманіття сучасних середньобюджетних моделей. Окрім цього, він пропонує чудовий дисплей, дуже потужну швидку зарядку, конфігурації з дуже великим об’ємом пам’яті та багато інших фішок. Словом, модель цікава, тому переходимо до огляду.
- не пропусти огляд realme 11 Pro+ 5G
Характеристики realme 11 Pro+ 5G:
- Дисплей: 6.7” AMOLED, HDR10+, 120 Гц, 950 ніт (пікова яскравість), FullHD+
- Чіпсет: MediaTek Dimensity 7050 (6 нм)
- Оперативна та внутрішня пам’ять: 8/256 ГБ, 12/256 ГБ, 12/512 ГБ (у нашій конфігурації), 12 ГБ/1 ТБ
- Основна камера: 200 МП з оптичною стабілізацією, ультраширокий 8 МП, макро 2 МП
- Фронтальна камера: 32 МП
- Автономність: 5000 мАг, швидка зарядка 100W
- Операційна система: Android 13, realme UI 4.0.
- Бездротові стандарти: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2/LE
- Фішки: сканер відбитків пальців у дисплеї, стереодинаміки, NFC, aptX HD
- Габарити та вага: 161.6 x 73.9 x 8.7 мм, 189 грамів
Комплектація та дизайн
Комплект поставки у realme 11 Pro+ 5G досить традиційний для усіх смартфонів смартфонів realme – жовта коробка, прозорий силіконовий чохол, зарядний кабель та зарядний блок. Що приємно, тут не просто зарядний блок у комплекті – це потужний GaN-блок 100W.
Як ми вже згадували, зовнішній вигляд – одна з явних фішок realme 11 Pro+ 5G, і з цим важко не погодитись. Так, смартфон має справді унікальний та самобутній зовнішній виглядає, причому він викликає виключно враження флагманського смартфона при використанні. Якщо ви хочете придбати дизайнерський субфлагманський смартфон, явно варто розглянути realme 11 Pro+ 5G, як варіант для покупки.
Дисплей
У realme 11 Pro+ 5G використовується справді топовий, як для субфлагманського смартфона, дисплей. Тут встановлена AMOLED-матриця з діагоналлю 6.7 дюйма, роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 120 Гц. Пікова яскравість цієї AMOLED-панелі може досягати 950 ніт. Глибини кольорів – 10 біт, підтримується HDR10+.
У моделі дуже тоненькі рамки довкола дисплея, при цьому сам дисплей загнутий (по суті, по боках рамки завдяки цьому взагалі мінімальні), і викликає дуже приємне враження від використання. Зверху по центру дисплея є маленький виріз під фронтальну камеру.
Програмне забезпечення
З коробки realme 11 Pro+ поставляється з Android 13 та оболонкою realme UI 4.0. Смартфон буде отримувати оновлення ОС протягом двох років, а патчі безпеки – протягом трьох років. В плані програмної оболонки realme UI 4.0 особливих сюрпризів немає – вона дуже мало чим нагадує стоковий Android, але при цьому дуже приємна у використанні і дає можливість кастомізувати практично все.
Так, якщо мова про кастомізацію, тут смартфону є що запропонувати – Always-On Display, підсвічування загнутих граней дисплея при сповіщеннях, велике різноманіття шпалер, пакетів іконок, тощо. З попередньо встановлених програм realme, окрім Photos, Music та Videos, можна виділити File Manager, а також Phone Manager – додаток, з якого можна отримати доступ до дуже багатьох фішок ОС.
Апаратне забезпечення та пам’ять
За роботу смартфона відповідає MediaTek Dimensity 7050 5G, і в плані продуктивності смартфон не дуже відрізняється від попередника. Чіпсет включає два продуктивні ядра Cortex-A78 з частотою 2.6 ГГц, а також шість енергоефективних Cortex-A55 з частотою 2.0 ГГц. За графічну складову відповідальний адаптер Mali-G68 MC4.
У realme 11 Pro+ використовується оперативна пам’ять LPDDR4X, об’єм якої складає від 8 (лише у базовій конфігурації) до 12 ГБ. Внутрішньої пам’яті може бути 256 ГБ, 512 ГБ або 1 ТБ. У нашому варіанті встановлено 12 ГБ оперативної та 512 ГБ внутрішньої пам’яті, але, в цілому, навіть базової конфігурації повністю вистачить для потреб практично будь-якого користувача.
Автономність та фішки
За автономність у realme 11 Pro+ 5G відповідає акумулятор об’ємом 5000 мАг, і це дуже хороший об’єм. Модель спокійно витримує два дні середнього використання, і понад день дуже активного використання. По суті, автономність можна спокійно назвати однією з головних фішок realme 11 Pro+ 5G, і причина тут не лише в об’ємі акумулятора – значно цікавіше попереду.
Так, головна фішка в плані автономності у realme 11 Pro+ 5G – підтримка швидкої зарядки SuperVOOC потужністю 100W (GaN-блок відповідної потужності поставляється у комплекті зі смартфоном). Показники справді вражаючі – буквально за 5 хвилин смартфон вдалося зарядити до 25 відсотків, а зарядка до 60 відсотків зайняла менше 15 хвилин. На зарядку від нуля до ста відсотків потрібно менше, ніж півгодини.
У realme 11 Pro 5G встановлена пара непоганих динаміків, які хоч і не претендують на звання флагманських, але демонструють дуже непогані результати. Також слід згадати про NFC для безконтактної оплати, сканер відбитків пальців у дисплеї та підтримку aptX HD.
Камера
У смартфонах цього цінового сегменту не так часто зустрінеш просунуту камеру – але це саме той випадок. Так, у ролі головного сенсора в realme 11 Pro+ 5G використовується сенсор Samsung HP3 з роздільною здатністю 200 МП. Підтримується оптична стабілізація, і вона тут працює справді добре. Окрім цього, є ультраширокий модуль Sony IMX355 з роздільною здатністю 8 МП, а також макро 2 МП. Для селфі використовується камера з роздільною здатністю 32 МП.
Основна камера знімає неймовірно деталізовано, з хорошою кольоропередачею, і загалом можна сказати, що рівень зйомки саме на основний сенсор практично на флагманському рівні. Більше того, навіть при поганому освітленні смартфон демонструє себе чудово. Окрім цього, смартфон прекрасно показує себе при наближенні 2Х та 4Х (це відбувається за рахунок дуже великої роздільної здатності головного сенсора, оптичного зуму немає).
Фото на ультраширокий модуль мають хорошу якість, як для середньобюджетного смартфона, особливо при денному освітленні – фото мають чудову контрастність, динамічний діапазон та кольоропередачу. На жаль, макро модуль демонструє досить плачевні результати, але навряд чи хтось буде його часто використовувати. Селфі-камера на realme 11 Pro+ демонструє справді хороші результати.
Висновки
Субфлагман realme 11 Pro+ виглядає, як чудовий варіант для покупки, у багатьох сценаріях. Якщо вам потрібен топовий екран, флагманський дизайн, чудова автономність зі швидкою зарядкою, велетенський (як на середньобюджетний смартфон) об’єм пам’яті і дуже непогана камера, ця модель стане чудовим варіантом.
Якщо ж ви хочете отримати практично всі ті самі фішки, але камера може бути трішки простішою, об’єм пам’яті – меншим, а зарядний блок справлятиметься із зарядкою смартфона за трішки більший проміжок часу – варто звернути увагу на молодшу модель, realme 11 Pro 5G. І, звісно ж, перед покупкою слід проаналізувати конкурентні рішення і вирішити, що найкраще підходить саме вам.