Огляд Jabra Evolve2 65 – ідеальна безпровідна гарнітура для віддаленої роботи і не тільки

Навушники для огляду надані компанією Jabra

У наш час постійного карантину через пандемію COVID-19 багатьом людям довелося працювати онлайн, проводячи весь робочий день вдома, сидячи за комп’ютером. Враховуючи специфіку такої роботи, яка включає регулярні онлайн-конференції та мітинги, ідея покупки хорошої гарнітури стоїть гостро, як ніколи. Нам на огляд потрапив саме той девайс, який можна сміливо назвати хорошою гарнітурою – Jabra Evolve2 65, і тут є про що розповісти та над чим подумати.

Характеристики

  • Частотний діапазон: 20 Гц – 20 КГц
  • Частотний діапазон мікрофона: 100 Гц – 8 КГц
  • Стандарти підключення: Bluetooth 5.0, USB
  • Вага: 176.4 грами
  • Розмір динаміка: 40 мм
  • Офіційна ціна в Україні: 7649 гривень (на момент написання статті)

Огляд Jabra Evolve2 65 (фото itsider.com.ua)

Дизайн

Jabra Evolve2 65 – це накладна гарнітура, яка важить лише 177 грамів. Слід розуміти, що це дуже важливий параметр у девайсах такого класу, адже від цього прямо залежить комфорт під час довготривалого використання, і, безумовно, тут все справді чудово – гарнітура просто не відчувається, її можна використовувати годинами, не знімаючи.

Огляд Jabra Evolve2 65 (фото itsider.com.ua)

На правому навушнику є спеціальний гнучкий мікрофон, який автоматично піднімає дзвінок, коли ви відгинаєте його, та вимикається, коли згинаєте у початковий стан. Також є конектори для зарядки, світлодіод статусу і кнопки для керування відтворенням та гучністю. Кнопки, що важливо, фізичні, завдяки чому не буде хибних реєстрацій дотиків, при цьому працюють справді добре.

Апаратне та програмне забезпечення

Гарнітура використовує два 40-міліметрові драйвери, які працюють на частоті від 20 Гц до 20 кГц, а також три мікрофони, які працюють на частоті від 100 Гц до 8 кГц. У девайса є підтримка Bluetooth 5.0, завдяки чому підключення відбувається швидко, при цьому нам не вдалося знайти відстані, на якій гарнітура би втрачала підключення. Для підключення до ноутбуків та комп’ютерів використовується маленький донгл, крім того його можна підключити і до смартфона, що дуже зручно.

Огляд Jabra Evolve2 65 (фото itsider.com.ua)

Для оновлення програмного забезпечення використовується звичний для усіх власників продуктів Jabra додаток Sound+. Крім цього, у додатку є еквалайзер, який дозволяє налаштувати звучання на свій розсуд, а також можливість переглянути рівень заряду та налаштувати багато параметрів гарнітури Зі звичних з багатьох інших навушників програмних фішок варто виділити те, що гарнітура зупиняє відтворення аудіо, коли ви її знімаєте.

Але, безумовно, є й дуже незвичні фішки, які нас здивували – наприклад, Busylight. Це два червоні світлодіоди, розташовані на кожному навушнику, які можна ввімкнути, подавши сигнал оточуючим, що ви зараз зайняті. Ця фішка буде дуже корисною під час важливих дзвінків та конференцій.

Хочеться також звернути увагу на те, що переключення між девайсами під час використання гарнітури відбувається моментально. Для прикладу, при підключенні до ноутбука через USB-донгл та до смартфона через Bluetooth 5.0 переключення відбувалося миттєво, при цьому, якщо під час прослуховування музики з комп’ютера на смартфон поступав дзвінок, відтворення автоматично ставилось на паузу і можна було одразу опустити мікрофон, тим самим прийнявши виклик.

Автономність

У автономності Jabra Evolve2 65 є щось магічне – гарнітура програла більше доби у змішаному режимі використання та активного тестування, протягом якого вона встигла побувати і девайсом для прослуховування музики, і, власне, гарнітурою під час розмов у різних сервісах для онлайн-дзвінків та конференцій, і цей результат справді вражаючий. По суті, це співпадає з офіційними показниками компанії, які складають 37 годин відтворення музики та 35 годин розмови.

Слід розуміти, що гарнітура справді компактна, тому така автономність справді дивує, адже незрозуміло, як компанії вдалося розмістити у такому корпусі такий акумулятор. Це також повністю пояснює відсутність джека 3.5 міліметра для підключення на випадок, якщо гарнітура сяде – тут таку ситуацію просто важко уявити.

Якість звуку та передача голосу

Що цікаво, ми очікували набагато меншого саме від звучання цієї гарнітури, адже вона не позиціонується, як девайс для прослуховування музики. Тим не менше, виходить це у неї справді непогано. Особливо втішило те, що немає дисбалансу на користь певних частот, при цьому бас насичений, і звук чистий та без спотворень на всіх рівнях гучності.

Зрозуміло, що розглядаючи гарнітуру, слід звернути увагу на те, як вона передає ваш голос співрозмовнику, і якість розмови загалом. Очікувано, рівень передачі звуку та поглинання шумів справді хороший, за що треба подякувати системі з трьох мікрофонів. Запис показує, що звук записується дуже якісно, чисто і це справді ідеальний варіант для гарнітури. Під час тестування у жодного співрозмовника не було скарг, більше того, всі казали, що чути справді добре.

Огляд Jabra Evolve2 65 (фото itsider.com.ua)

Висновки

Безумовно, Jabra Evolve2 65 – гарнітура не для всіх, як мінімум через те, що вона позиціонується, як флагманська, і має відповідну ціну. Тим не менше, якщо ваша робота пов’язана зі щоденними телефонними чи онлайн-розмовами, при цьому важливо, щоб це було комфортно та ідеально у всьому, явно варто придивитися до цієї гарнітури.

Головними фішками гарнітури можна назвати її звук при розмові, легкість при використанні, швидше переключення між девайсами, неймовірну автономність та багато маленьких можливостей, як Busylight, мікрофон з розумними функціями і т.д. До недоліків можна віднести лише те, що гарнітура доступна не всім, але якщо ви можете дозволити собі таку покупку – варто брати.


Не пропустіть