Офіційно: Xiaomi покаже Black Shark 2 Pro 30 липня

В кінці липня відбудеться дебют спадкоємця Black Shark 2 з оновленим процесором Qualcomm Snapdragon 855 Plus

Китайська компанія Xiaomi готує до виходу новий ігровий смартфон, який поповнить серію Black Shark. Новинка під назвою Black Shark 2 Pro буде представлена вже в цьому місяці.

Xiaomi оголосила дату анонсу смартфона Black Shark 2 Pro. Він запланований на 30 липня і пройде в Китаї. Головним поліпшенням новинки стане недавно анонсований чіпсет Qualcomm Snapdragon 855 Plus.

Різниця між звичайним процесором Qualcomm Snapdragon 855 і Snapdragon 855 Plus полягає в більш швидкому графічному процесорі. Швидкість його роботи зросла на 15%. Також Qualcomm розігнала перший кластер процесора, збільшивши його тактову частоту з 2,84 до 2,96 ГГц.

Неясно, чи отримає Black Shark 2 Pro ще якісь поліпшення крім чіпа, наприклад, екран з більш високою частотою оновлення. Це могло б мати велике значення для підвищення конкурентоспроможності бренду на ринку ігрових смартфонів. Скільки буде коштувати оновлений смартфон Xiaomi для геймерів, не уточнюється.

Цікаво, що про вихід Black Shark 2 Pro стало відомо через два дні після того, як ZTE оголосила про вихід Nubia Red Magic 3. Він, як і новий смартфон Black Shark, буде базуватися на оновленому чипі Qualcomm Snapdragon 855 Plus.


Не пропустіть