Офіційно: складний Huawei Mate X буде дорожчим навіть за Samsung Galaxy Fold

Китайський виробник поділився з нами останніми подробицями стосовно виходу і ціни свого складного пристрою

Компанія Huawei, яка потрапила під санкції США і тим самим стала ще більш популярною, скоро випустить в продаж свій складаний смартфон Mate X. Це станеться наступного місяця, як стверджують фахівці компанії на спеціальному заході, що був проведений в Китаї вчора.

Як стверджується,  Mate X не є експериментальною спробою випустити складаний смартфон. Він отримає дуже потужний процесор Huawei Kirin 980 і модем Barong 5000, 8 ГБ оперативної і 512 ГБ вбудованої пам’яті. Крім того, смартфон отримає хороші екрани і двоелементний акумулятор на 4500 мА ⋅ год з підтримкою швидкої зарядки 55 Вт.

Плюс до всього, пристрій буде підтримувати роботу в мережах п’ятого покоління. На відміну від Samsung Galaxy Fold, який відкривається як книга, ви зможете набагато зручніше використовувати Mate X в складеному стані. Справа в тому, що дітище Huawei згинається дещо по-іншому.

Пристрій надійде в продаж в Китаї 15 листопада, і купити його можна буде за 2400 доларів. Поки невідомо, чи отримає  він більшу популярність, адже цінник досить солідний.

Що ж стосується міжнародного релізу, Huawei повідомляє, що це буде залежати від швидкості поширення 5G-мереж, тому питання продажу в Європі і Сполучених Штатах поки обговорюється. Крім цього, компанія розповіла, що в наступному році представить ще одну версію складного смартфона.

Апарат буде називатися Mate Xs і відрізнятися від попередника, в основному, тільки процесором. Відомо, що мова йде про чіп Kirin 990 5G. На жаль, дата виходу і ціна пристрою поки невідомі.

Також на вчорашньому заході в Huawei оголосили, що поставки їх смартфонів в цьому році вже перевалили за 200 мільйонів одиниць. Досить хороший результат, зважаючи на те, який складний у компанії видався рік, але нам варто почекати кінця року, коли стануть доступні звіти продажів смартфонів без Google-сервісів.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть