Офіційно підтверджено, що майбутній телефон Motorola буде працювати на базі Snapdragon 7 Gen 3

Motorola почала тизерити свій майбутній смартфон. Його дебют відбудеться 3 квітня. Бренд, що належить Lenovo, не розголошує точну назву та деталі пристрою. Тепер Motorola випустила останній тизер неназваного телефону, який розкриває його процесор. Це також потенційно підтверджує, що це буде пропозиція середнього класу.

Підтверджено, що майбутній неназваний телефон Motorola буде оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3. Тизер тонко натякає на те, що пристрій буде доступний у фіолетовому кольорі. Майбутня пропозиція буде підтримувати швидку дротову або навіть бездротову зарядку. Окремий тизер телефону також підтверджує той самий відтінок кольору та вигнутий дисплей. На задній панелі також помічено рельєфний острівець камери.

Хоча назва майбутнього телефону Motorola залишається в таємниці, є припущення, що це буде Motorola Edge 50 Pro. Однак, це може бути й не так, оскільки це флагманська пропозиція на базі Snapdragon 8 Gen 3. Це також буде ребрендований Moto X50 Ultra, який дебютує наступного місяця в Китаї. З останнім підтвердженням процесора, можна припустити, що наступний телефон Motorola – це Edge 50 Fusion.

Сімейство смартфонів Edge від Motorola має спільну мову дизайну, але різні технічні характеристики. Ключові характеристики Edge 50 Fusion були розкриті вчора Еваном Блассом (Evan Blass). Однак він згадав Snapdragon 6 Gen 1 замість підтвердженого Snapdragon 7 Gen 1. Бренд, що належить Lenovo, не випустив Edge Fusion минулого року, і майбутня пропозиція може стати наступником Edge 30 Fusion, який дебютував у 2022 році.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть