Офіційно підтверджено ключові характеристики Xiaomi Pad 6S Pro та дату виходу на ринок

Кілька повідомлень стверджували, що Xiaomi готується до запуску нового планшета в Китаї. Сьогодні компанія нарешті підтвердила, що анонсує флагманський планшет під назвою Xiaomi Pad 6S Pro разом з Xiaomi 14 Ultra 22 лютого в Китаї. Бренд випустив наступні постери, щоб підтвердити дизайн та ключові характеристики нового планшета.

На офіційних зображеннях, опублікованих брендом, можна побачити лише передню панель Xiaomi Pad 6S Pro. Однак, швидше за все, пристрій може мати той самий дизайн, що й планшети Pad 6, Pad 6 Pro та Pad 6 Max, які були анонсовані минулого року. Як видно, Xiaomi також запропонує покупцям Pad 6S Pro аксесуари, такі як магнітна клавіатура та стилус.

Підтверджено, що Pad 6S Pro буде оснащений 12,4-дюймовою РК-панеллю з роздільною здатністю 3K, співвідношенням сторін 3:2, частотою оновлення 144 Гц і піковою яскравістю 900 ніт. Планшет працюватиме на базі чипсета Snapdragon 8 Gen 2, а його топова конфігурація матиме 16 ГБ оперативної пам’яті та 1 ТБ пам’яті для зберігання даних.

Xiaomi ще не розкрила ємність акумулятора Pad 6S Pro, але підтвердила, що він буде підтримувати швидку зарядку потужністю 120 Вт. Крім того, планшет запропонує безперебійне підключення до інших пристроїв Xiaomi, оскільки він буде поставлятися з попередньо встановленою ОС Android на базі HyperOS. Крім того, планшет буде підтримувати зв’язок Wi-Fi 7.

Інформації про можливості камери Pad 6S Pro поки що немає. Ймовірно, планшет успадкує набір камер: 50-мегапіксельна + 2-мегапіксельна задня камера і 20-мегапіксельна фронтальна камера, яка була доступна в моделях Pad 6 Pro / Max. Pad 6 6S Pro також отримав кілька сертифікатів для світового ринку, що дозволяє припустити, що він також буде випущений на ринках за межами Китаю.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть