Nubia замахнулася на створення флагманського камерофону. Ним стане Nubia Z19?

Оскільки камери в смартфонах стали одним з важливих чинників при виборі мобільного пристрою, виробники направляють все більше зусиль саме на вдосконалення датчиків і алгоритмів обробки фото. Не стала виключенням і компанія Nubia, яка обіцяє випустити гідний камерофон.

Так, глава компанії Ні Фей опублікував пост, в якому визнав, що останнім часом камери сильно еволюціонували. Сьогодні виробники випускають мобільники з двома, трьома, чотирма і навіть п’ятьма камерами, активно впроваджують систему оптичної стабілізації зображення, цифровий і оптичний зум.

Але керівник суббренда ZTE заявляє, що за своїми фотоможливості фронтальна і основна камери не тотожні один одному, є перекоси. Він упевнений, що справжній сучасний камерофон повинен володіти однаково сильним селфі-об’єктивом і основним модулем. Обидві камери повинні однаково добре справлятися з фотографіями в різних сценаріях: пейзажні фото, портрети, селфі, нічні знімки та інші.

Ні Фей заявив про те, що вони постаралися створити смартфон, фронтальна камера якого за своїми фотоможливостями не поступатиметься основній.

Цілий ряд користувачів і профільних ресурсів порахували, що цей пост з’явився не випадково і компанія вже почала свою промо-кампанію, що передує виходу флагмана Nubia Z19. А однією з сильних сторін новинки стане селфі-камера.

Якщо вона взагалі буде в Nubia Z19, а компанія не проверне трюк з поворотною основною камерою на манер ASUS Zenfone 6.


Не пропустіть