Nubia Red Magic 3 може похвалитися гібридною системою охолодження

Nubia збирається випустити свій наступний ігровий смартфон Nubia Red Magic 3. Телефон буде офіційно представлений в квітні і, ймовірно, стане одним з реальних конкурентів нового ігрового апарату Black Shark 2 від Xiaomi. За кілька тижнів до запуску генеральний директор Nubia почав поступово розкривати в соцмережах характеристики підготовлюваного до виходу ігрового телефону. Останній його пост стосується інноваційної системи охолодження моделі: згідно наданої ним інформації, телефон отримає гібридну систему охолодження, яка буде поєднувати рідинне охолодження, повітряне охолодження і турбовентилятор.

Телефон зможе регулювати інтенсивність вентилятора в залежності від «ваги» виконуваних завдань і температури телефону. Саме так Nubia Red Magic 3 повинен мінімізувати проблеми з перегрівом. З огляду на те, що це буде ігровий телефон, очікується, що він буде оснащений найкращим чіпсетом Qualcomm, і ми говоримо про Snapdragon 855, який буде пов’язаний з 12 ГБ оперативної пам’яті, як у недавно представленого публіці Black Shark 2. Повідомляється також, що у моделі буде 4-мірна вібраційна система, яка забезпечить більш досконалу тактильну зворотний зв’язок під час ігрових сесій. Відомо також, що ємність акумулятора складе не менше 5000 мАч.

Колишній суббренд ZTE повідомляє, що екран Nubia Red Magic 3 буде мати більш високу частоту оновлення, ніж у більшості ігрових ПК. Так що це може бути дисплей з частотою оновлення 120 Гц. Останній ігровий телефон компанії – це Red Magic Mars, і він нещодавно з’явився на європейському ринку. Апарат оснащений чіпсетом Snapdragon 845 і, в залежності від версії, може мати до 10 ГБ оперативної пам’яті і до 256 ГБ вбудованої пам’яті. Його дисплей має розмір 6 дюймів і дозвіл Full HD +, а батарея характеризується ємністю 3800 маг.


Не пропустіть